Wout Jan van der Schans wint 3* GP van Roeser in Luxemburg

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 17362
Geregistreerd: 20-04-16

Wout Jan van der Schans wint 3* GP van Roeser in Luxemburg

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 13-06-16 21:03

Bokt.nl/ knhs.nl


Wout Jan van der Schans heeft met zijn toppaard Aquila SFN de driesterren Grote Prijs van Roeser in Luxemburg gewonnen. In de winning round waren ze de snelste van de twee foutlozen. Rabo Talent van het Jaar Lisa Nooren was de beste in de eerste ronde en werd in de einduitslag vijfde.

In de driesterren Grote Prijs van Roeser kwamen de beste vijftien combinaties van de eerste omloop terug voor de winning round, die op strafpunten en tijd werd verreden. Slechts twee ruiters lukte het om in beide omlopen geen springfouten te maken. Wout Jan van der Schans was met Aquila SFN bijna vijf seconden sneller dan zijn Braziliaanse concurrent Adir Abreu junior. Daarmee won hij de Grote Prijs.

Lisa Nooren realiseerde zowel in de eerste ronde als in de winning round de snelste tijd. Een springfout in de beslissende omloop bracht Lisa en haar hengst VDL Groep Sebech D’Ha op de vijfde plaats.

Albert Zoer was de derde landgenoot die mocht terugkomen in de winning round. Hij eindigde met zijn jonge talent Heechhiem’s Cancun VDM op een vijftiende plek.