Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Heb ik het nu zo mis onthouden dat ze al eens een merrieveulen verloor? DeMolenhoek schreef:Klopt, die brak volgens mij op 1-jarige leeftijd haar been tijdens het spelen in de paddock met een ander (merrie)veulen.TriestigHeb ik het nu zo mis onthouden dat ze al eens een merrieveulen verloor?
Ailill schreef:DeMolenhoek schreef:Klopt, die brak volgens mij op 1-jarige leeftijd haar been tijdens het spelen in de paddock met een ander (merrie)veulen.TriestigHeb ik het nu zo mis onthouden dat ze al eens een merrieveulen verloor?
Correct me if I'm wrong.
Dure grapjes en zonde van zulke - waarschijnlijk - talentvolle paarden.
Thioro schreef:Embro transplantie mag niet in het engelse volbloed stamboek. Inseminatie bvb ook niet.
weer wat geleerdWinged schreef:@Haan: Merrie loopt niet meer in de sport he....
. Ontdanks dat ik mijn twijfels heb bij de racesport, vind ik Zenyatta altijd een prachtig dier om te zien. haan schreef:Je zou toch zeggen dat er met zo'n merrie als Zenyatta wel E.T. toegepast zou worden om zoveel mogelijk van haar genen te behouden.
Apart dat er met deze merrie 'gewoon' gefokt wordt (met alle dure risico's van dien).
.