Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
.
Sizzle schreef:Ik denk dat mijn paarden ook positief testen, het staat hier ieder jaar hartstikke vol met klaprozen.
BMHP schreef:Wat een blonde opmerkingen hierboven. Doping is verboden ook bij een dressuurpaard, Het is knap lastig om je overal voor in te dekken. Als je advies van de bond opvolgt dan nog vind Bokt het te zot voor woorden.
beste nieuws is dat ze al weer 2 weken aan competities kan meedoen voordat het bericht ons bereikt
_San87_ schreef:BMHP schreef:Wat een blonde opmerkingen hierboven. Doping is verboden ook bij een dressuurpaard, Het is knap lastig om je overal voor in te dekken. Als je advies van de bond opvolgt dan nog vind Bokt het te zot voor woorden.
beste nieuws is dat ze al weer 2 weken aan competities kan meedoen voordat het bericht ons bereikt
Ik vind het zot dat ze uitgesloten wordt en haar titel moet inleveren. Het is overduidelijk dat haar paard niet bewust gedrogeerd is. Je kunt ook overdrijven.
purkie schreef:weinig uitzonderingen betekent dat er wel degelijk uitzonderingen zijn
dus:
Als je je van geen kwaad bewust bent zeker bezwaar maken en uitzoeken waar het 'goedje' wel vandaan komt!