Van 2 tot en met 6 september 2015 vindt bij Outdoor Brabant het FEI World Driving Championships for Ponies 2015 plaats, waar Bram Chardon zijn wereldtitels, die hij heeft behaald in 2011 en 2013, zal verdedigen. In aanloop daar naar toe volgt Horses.nl Bram in zijn WK - voorbereidingen met een wekelijkse videoreeks. In deze eerste aflevering stelt Bram zijn team en de pony's voor.
Echt zo gaaf om het hele team te laten zien. Ik merk dat veel mensen in de andere takken van de paardensport geen idee hebben wat er allemaal bij komt kijken om met een vierspan aan de start te verschijnen.
en dan zuchten en steunen als ze één paard moeten wassen en zadel en hoofdstel moeten schoonmaken voor de wedstrijd. Bram en zijn team moeten 5 pony's weer wit zien te krijgen en 8 tuigen schoonmaken en 2 koetsen om één weekend te kunnen starten.
Laatst bijgewerkt door janouk op 30-07-15 12:55, in het totaal 1 keer bewerkt
Wat leuk en ik blijf dit volgen. Wat een team dat je moet hebben . En de 5 knappe pony's allemaal spier wit. Pony Bas vind ik geweldig, mijn zoontje heet ook zo,