Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
nine1987 schreef:Ik hoop van harte dat ze t goed gaan doen, en ik denk ook wel dat ze t goed gaan doen..
Maar om na 1 wedstrijd na een erg lange stop al zo hoog van de toren te blazen, stoort me dan wel weer een beetje..
R12312 schreef:nine1987 schreef:Ik hoop van harte dat ze t goed gaan doen, en ik denk ook wel dat ze t goed gaan doen..
Maar om na 1 wedstrijd na een erg lange stop al zo hoog van de toren te blazen, stoort me dan wel weer een beetje..
Ik heb het drie keer doorgelezen, maar ik kan dat hoog van de toren blazen niet vinden.
de meeste mensen lezen wat ze willen lezen....listiglistje schreef:ik ook niet...maar begrijpend lezen is moeilijkde meeste mensen lezen wat ze willen lezen....
Dat hij zelfvertrouwen heeft in zijn paard en zichtzelf is alleen maar positief, heb je dat niet dan kun je sowieso beter thuisblijven.
Er is nog veel ruimte voor verbetering, hij reed hem sommige onderdelen nog wat safe en sommige stukken zag je hem dingen uitproberen.
Als hij nog wat wedstrijdritme op doet en hij nog wat werkt aan de finetuning, hij heel leuk mee kan doen om de plakken!
Ik denk dat we nog lang niet alles gezien hebben....
Bon_charmeur schreef:Als.rath en toot winnen is het alleen omdat het totilas is en niks meer te maken heeft met het rijden. Want valegro en undercover lopen er aardig beter bij
welshfan97 schreef:Bon_charmeur schreef:Als.rath en toot winnen is het alleen omdat het totilas is en niks meer te maken heeft met het rijden. Want valegro en undercover lopen er aardig beter bij
Dit vind ik toch wel een hele onsportieve opmerking! Ik heb totilas en rath niet gezien de laatste wedstrijden maar dit soort scores rij je niet puur en alleen op de naam, daar zal zeker een staaltje rijkunst achter zitten.
Esmee_98 schreef:De keer dat ze Charlotte en Valegro versloegen, was toch ook de keer dat Charlotte een paar (vrij grote) fouten in haar proef reed?
Wanneer Charlotte gewoon een proef neerzet zoals ze dat normaal doet, verwacht ik niet dat Rath en Totilas ze voorbij gaan. Ik hoop wel op een mooie strijd
Aranel schreef:Alles gewonnen in Aken.. de beste man is er nog maar èèn keer gestart![]()
Het zou hem sieren zich wat nederiger op te stellen. Ik denk dat dat zijn imago goed zal doen. Ik, en wie weet anderen met mij, vind hem gewoon geen sympathiek persoon in zowel zijn uitsuitstraling als om wat hij zegt.
begrijpend lezen is moeilijk!