Bondscoach Tineke Bartels heeft haar teams bekend gemaakt voor het EK Dressuur Junioren en Young Riders dat van 30 juni tot en met 5 juli op het Domaine Equestre des Grands Pins in het Zuid-Franse Vidauban zal plaatsvinden.
Bondscoach Tineke Bartels: “De helft van het juniorenteam is ervaren in de ponysport, het Young Riders-team heeft veel ervaring. We vertrekken met een positief stel mensen naar Vidauban, dat heel ambitieus bezig is met de sport. Ik heb er zin in!”

Denise Nekeman en Boston STH, foto: Timo Martis
De teams bestaan uit:
Junioren:
- Marjan Hooge met Fulltime (v. Fidermark)
- Laura Quint met Velazquez (v. Krack C)
- Mercedes Verwey met Zarah (v. Oscar)
- Lisanne Zoutendijk met Kostendrukkers Ringo Star (v. Riccione)
Reservecombinatie:
Esmee Donkers met Zaffier (v. Painted Black)
Young Riders:
- Dana van Lierop met Equestricons Walkuere (v. Romanov)
- Denise Nekeman met Boston STH (v. Johnson)
- Jeanine Nekeman met Vlingh (v. Flemmingh)
- Jeanine Nieuwenhuis met Hexagon’s Baldacci (v. Havidoff)
Reservecombinatie:
- Rosalie Bos met Equestricons Bolita (v. Uptown)
Tineke Bartels en teamveterinair Henk van Dijk zorgen voor de begeleiding. Een laatste trainingsstage met onder meer proeven rijden, praktische veterinaire zaken èn teambuilding vindt een week voorafgaand aan het EK plaats op Dressuurstal Seren in Vorden.
Op donderdag 2 juli zullen de teamuitslagen bekend zijn. Daarna volgen er nog individuele medailles en individuele medailles van de kür. De Nederlandse juryleden Mariëtte Sanders–van Gansewinkel en Francis Verbeek–van Rooy maken deel uit van de jury.
