Finalisten KNHS-Para Dressuur Trophy bekend

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Odysseus

Berichten: 22521
Geregistreerd: 15-06-07

Finalisten KNHS-Para Dressuur Trophy bekend

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 16-05-15 11:01

Persbericht

De finalisten van de KNHS-Para Dressuur Trophy zijn bekend. Zes amazones hebben zich geplaatst voor de finale die op 19 juni op het CHIO in Rotterdam gereden wordt.

De zes geplaatsten zijn (in volgorde van kwalificatiepunten):
Rixt van der Horst met Uniek (grade II, 147 pnt), Nicole den Dulk met Wallace (grade Ib, 146 pnt) Sabine Peters met Carolus Magnus (grade IV, 129 pnt), Sanne Voets met Vedet PB N.O.P (grade III, 122 pnt), Demi Vermeulen met Vaness (grade II, 122 pnt) en Lotte Krijnsen met Rosenstolz (grade III, 114 pnt).
De finale waarin iedereen met een schone lei begint, bestaat uit de Kür op muziek.

De KNHS-Para Dressuur Trophy had dit seizoen een andere opzet. In november 2014 startte de competitie-serie met twee series van drie leuke lokale para-wedstrijden door het land. Twee kwalificatiewedstrijden vonden plaats op de internationale podia van Jumping Amsterdam en Indoor Brabant. Nu wacht de zes geplaatsten dus de finale op de internationale locatie van het CHIO Rotterdam op 19 juni.

De KNHS-Para Dressuur Trophy werd vorig seizoen gewonnen door Demi Vermeulen en Vaness en in het seizoen 2012/2013 door Frank Hosmar met Alphaville. De KNHS-Para Dressuur Trophy heeft als belangrijkste doel het stimuleren van het aangepast sporten dressuur, zowel in de breedte als in de topsport.