Vind je live verslagleggen leuk? Of juist de sfeer op de gevoelige plaat te leggen? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Samen met de organisatie van Horse Event zullen wij dit jaar weer op zoek gaan naar 6 reporters en 6 fotografen/filmografen. Als reporter doe jij verslag van de sfeer, van de shows, van alles dat je tegenkomt. Jij laat iedereen meegenieten door zo'n 15 berichten te plaatsen tijdens de dag zelf en aan het eind van de dag schrijf je een uitgebreid verslag van de dag. Als fotograaf zal je deze verslagen ondersteunen met onmisbaar beeldmateriaal om de thuisblijvers nog beter mee te kunnen laten genieten! De berichten die je maakt komen op Bokt.nl en worden ook gebruikt op de Horse Event website en Facebookpagina.
Voor Horse Event 2015 zoeken wij 6 reporters en 6 fotografen. Voor de aanmelding heb je geen specifieke diploma’s nodig, maar wel een minimale leeftijd van 18 jaar. Voor de reporters is het hebben van een eigen tablet/laptop handig, maar niet noodzakelijk. Voor de fotografen is het natuurlijk verplicht om in het bezit te zijn van een camera.
Omdat we het dit jaar nog wat uitgebreider aan willen pakken, zullen wij weer een kick off dag organiseren. Deze zal plaats vinden op zaterdag 13 juni op de stal van Anky van Grunsven in Erp. Helaas kan Anky van Grunsven hier zelf niet bij aanwezig zijn, maar stelt zij wel haar locatie hiervoor beschikbaar. Hier worden verschillende workshops gegeven over het schrijven van nieuwsberichten, sfeerberichten, verslagen en natuurlijk een uitgebreide fotografie workshop. Tussendoor staat er een heerlijke lunch voor ons klaar. De dag zal van ongeveer 9.45 tot 15.15 duren. Als je je opgeeft moet je ook deze dag kunnen en 1 van de 3 dagen aanwezig kunnen zijn op Horse Event op 11, 12, 13 september in Ermelo. Tijdens de kick off dag zullen wij de koppels maken die gaan samenwerken in aanloop naar Horse Event en ook samen een koppel vormen Horse Event. Een koppel bestaat uit een reporter en een fotograaf. Deze koppels worden door de organisatie tijdens de kick off dag samen gesteld.
In aanloop naar Horse Event is het de bedoeling dat je in koppels bij een clinicgever die op Horse Event 2015 aanwezig is op bezoek gaat. Tijdens dit bezoek blik je vooruit op Horse Event 2015 en hoe de clinicgever bezig is met deze voorbereidingen
Ter compensatie krijg je van ons :
1x een VIP kaart voor de dag dat je voor Bokt als reporter of foto-/filmograaf aan de slag gaat op Horse Event
2x een vrij kaart voor een dag naar keuze zodat je ook een dag met een vriend of vriendin kunt genieten van Horse Event
1x een parkeerkaart voor de dag dat je aan de slag gaat op Horse Event.
Is jouw interesse gewekt? Kan je 13 juni naar de kick off dag en ben je beschikbaar tijdens een van de dagen dat Horse Event plaats vindt. Stuur dan nu een mail naar : Olympia@bokt.nl
In deze mail vermeld je:
- voor welke functie je wilt meedingen;
- waarom jij vindt dat jij de ideale reporter of fotograaf bent;
- het verslag van jouw ideale evenement. Bedenk je wat je graag zou zien op HE (of zelfs hebt gezien), of stuur jouw beste evenementsfoto;
- je naam, leeftijd, en je gebruikersnaam op Bokt (minimumleeftijd is 18 jaar);
- heel kort iets over je interesses (Wie ben je? Welke ervaring heb je? Wat spreekt je aan in de paardenwereld, afdelingsdressuur of misschien wel de kleurenfokkerij?);
- welke dagen je naar Horse Event zou kunnen (11, 12,13 september);
- in welke regio je woonachtig bent.
Inschrijven kan tot 1 juni. Ben je bij een eerdere editie reporter geweest? Ook dan mag je je weer aanmelden, maar iedereen heeft weer precies dezelfde kansen! Veel succes!
Zelf deed Anoli vorig jaar mee als reporter en om jullie een beetje een indruk te geven van een functie als reporter kunnen jullie hieronder haar ervaring lezen.
Citaat:1 juli 2014, de dag waarop ik het mailtje kreeg waar ik zo op hoopte. Na wat aanmoediging van een bokker had ik mij opgegeven om reporter te zijn op Horse Event en hier stond het dan
"Hallo Anoli,
Bij deze wil ik je uitnodigen als Bokt reporter.
Op zaterdag 12 juli wordt je om 10 uur verwacht op..."
Leuk! Maar eerlijk gezegd was ik ook een beetje nerveus. Ik was (en ben nog steeds) geen erg aanwezige Bokker en het idee dat ik zou gaan schrijven voor het grote Bokt op Horse Event was best spannend. Tel daarbij op dat ik normaal gesproken een camera vasthoud in plaats van een pen en je snapt mijn zenuwen vast wel
Die 12 juli werd ik nergens anders verwacht dan bij Tristan Tucker, totaal geen vervelend idee als liefhebber van alles wat met Australië heeft te maken! Tijdens de Kick-off dag heb ik genoten van een zeer informatieve uitleg over het schrijven van artikelen (Bedankt Yasmine, het heeft enorm geholpen), een leuke clinic van Tristan en een enthousiast team van Bokt.
Samen met mijn fotografe (Lau) ben ik afgereisd naar Hooge Mierde om Academy Bartels alles te vragen over HE. We reden een beetje verkeerd op de heenweg, maar dat mocht de pret niet drukken.Wat een anderhalf uur durend interview had moeten zijn werd bijna een dagvullende rondleiding en uitgebreide gesprekken. We hebben onze ogen uitgekeken daar!
Tijdens Horse Event zelf was het een beetje hectisch. We hadden drie verplichte onderdelen gekregen en uiteraard zelf ook nog wat onderdelen die we wilden zien en over schrijven/fotograferen. Af en toe rennen dus, maar ik denk dat ik wel kan zeggen dat het ons goed gelukt is. Halverwege de dag was stiekem toch wel een hoogtepuntje: Het interview met LorenzoGrappig ook dat er een paar dames uit het team van overtuigd waren dat ze ons moesten ondersteunen tijdens het interview, dus daar gingen we dan met zn 5-en
Ik geef toe, hij is eigenlijk heel normaal. Kan vol passie over zijn paarden vertellen, maar dan moet je wel een beetje je fantasie gebruiken bij zijn engels
Moe, maar voldaan schreef ik 's avonds op mijn hotelkamer nog het artikel over Lorenzo en zijn paarden. Lau voegde een foto toe en toen zat mijn reporterdag erop. Ik kijk er nog steeds op terug met een glimlach en ben blij dat ik toen, ondanks mijn twijfels, die aanmelding heb verzonden.