De Luxemburgse jeugdamazone Michèle Thill stelt de 13-jarige Wisconti (Wolkenstein II x Calypso II) ter beschikking aan pararuiter Glasten Krapels. Glasten Krapels is een succesvolle pararuiter in de Grade 3. Hij heeft drie Nederlandse titels op zijn naam staan, hij won eenmaal brons op de Nederlandse kampioenschappen en nam deel aan de wereldkampioenschappen in Kentucky in 2010 waar hij individueel vierde en vijfde werd.
Wisconti is een aansprekende vos met drie goede basisgangen. Hij heeft als jong paard op het WK in Verden gelopen. Wisconti stond op DVB voor training en eventuele verkoop. Krapels bleek een zeer passende combinatie te vormen met de sympathieke ruin, waarop de familie Thill zeer genereus besloot om hem te helpen. Wisconti blijft op DVB gestald staan, waar de ruiter meerdere keren per week de ruin zal gaan trainen. Eerst met als doel meer combinatie worden, dan richting wedstrijden in de Grade 3.
"Ik ben ontzettend dankbaar voor dit alles! Natuurlijk heel veel dank aan Michèle Thill en haar familie. Gaaf dat zij mij deze kans willen geven," vertelt Krapels. "Ook dank aan Coby en Marlies voor hun hulp hierbij en de hulp in de toekomstige training. Natuurlijk ook dank aan mijn ouders, die mij in alles steunen. Ik hoop op een mooi vervolg van mijn sportcarrière met Wisconti!"
Een kort filmpje van de combinatie tijdens de training: