Rentree toppaard Tamino op Jumping de Achterhoek

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Gem

Berichten: 17673
Geregistreerd: 12-05-07
Woonplaats: Castelmola

Rentree toppaard Tamino op Jumping de Achterhoek

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 03-12-14 16:56

http://www.jumpingdeachterhoek.nl


De 14-jarige Sterrehof’s Tamino, het springpaard dat in 2012 bijdroeg aan olympisch teamzilver en in 2013 aan de zege in de landenwedstrijd op CHIO Aken, maakt zijn internationale rentree dit weekend op Jumping de Achterhoek in Vragender. De zoon van Numero Uno, die jarenlang tot de beste springpaarden van de wereld behoorde, doet met Marc Houtzager mee in de CSI1* rubrieken op 1.30m niveau. Het is het eerste internationale optreden weer sinds vorig jaar zomer.

“Tamino liep een blessure op jammer genoeg. Omdat hij al wat op leeftijd komt, hebben we extra veel tijd genomen om dit te laten genezen en sinds maart ben ik ‘m weer aan het trainen. Ik heb hem inmiddels een paar rondjes om de kerk gereden en nu dus weer internationaal. Nog niet in de hoogste rubrieken, dat heeft tijd nodig, maar ik heb hem graag mee!”, vertelt Marc Houtzager.

Verder neemt de Drentenaar de zevenjarige Calimero (Quidam de Revel x Libero H) mee en de twee achtjarigen Baccarat (Padinus x Silvio I) en Bylou (Phin Phin x Niveau).

Jumping de Achterhoek op Paardensportcentrum Lichtenvoorde begint morgen, donderdag 4 december, met de eerste CSI1* en CSI2* rubrieken.
Laatst bijgewerkt door Aurora3 op 04-12-14 19:34, in het totaal 1 keer bewerkt

SoleroLove

Berichten: 507
Geregistreerd: 19-05-13

Re: Rentree toppaard Tamino op Jumping de Achterhoek

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-12-14 20:15

Leuk! Ik ben er bij :)

Knakker

Berichten: 9012
Geregistreerd: 04-05-07

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-12-14 08:21

mooie accommodatie, staat voor goede sport! Leuk dat Tamino het weer doet!