Overduidelijke winnaars in KNHS Subli Cup

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Flew

Berichten: 19853
Geregistreerd: 11-01-05
Woonplaats: Op Zanzibar.

Overduidelijke winnaars in KNHS Subli Cup

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-09-14 06:42

http://www.bokt.nl / http://outdoorbrabant.nl
Ingezonden door Timo_040


Gisteren, tijdens Outdoor Brabant, was een van de laatste KNHS Subli Cup kwalificaties voor vier-, vijf- en zesjarigen. In iedere leeftijdscategorie was er iedere keer een duidelijke winnaar aan te wijzen volgens de juryleden.

Bij de vierjarigen won de imponerende hengst Forty (v. UB40), die werd gereden door Jennifer Sekreve. De combinatie won met een percentage van 87,20%, bijna 3 procent hoger dan de nummer twee, Famorka (v. Glock’s Romanov) gereden door Femke de laat. Zij behaalden een percentage van 84,80. De derde plaats ging naar nogmaals naar Jennifer Sekreve maar nu met de Rhodium-ruin Ferrero, zij kregen 82,60% van de jury.

Bij de vijfjarigen was de jury erg te spreken over de Elite merrie Donna Lisa (v. Dancier), voorgesteld door Dominique Filion. Deze combinatie reed naar een score van 84,70%, maar liefst twaalf procent hoger dan de nummer twee Ilse Cranenbroek met Emerald S. Zij behaalden een score van 75,00%. Op de derde plaats eindigde de Johnson-zoon TOP’s Eddieni onder Theo Hanzon, zij kregen 73,60%.

In een kleine rubriek van acht combinaties van zesjarigen sleepte Lisanne der Nederlanden met Dion Johnson DVB (v. Johnson) de winst naar binnen met 79,80%, ruin tien procent los van de nummer twee. De nummers twee en drie lagen dan wel wat dichter bij elkaar. Chantal Nijpjes met Don’t Worry N (v. Johnson) scoorde 68,00% en Janneke van Riet scoorde met Turfhorst Delyon T (v. Sting) 67,40%.