www.knhs.nl
De FNRS en de VCN zijn blij met de nieuwe wedstrijdstructuur die op zondag 6 april van start is gegaan. De kampioenschappen zijn onderverdeeld in tweede divisie, eerste divisie en eredivisiewedstrijden, met als klap op de vuurpijl een ‘tweede’ manche voor de topteams tijdens de allereerste Nederlandse Kampioenschappen Carrouselrijden in 2014.
Het NK Carrouselrijden 2014 vindt op 15 juni a.s. plaats bij Ruitersportcentrum Schoteroog te Haarlem. Klokslag 09.00 uur zal het eerste ponyteam zich opmaken voor de strijd om de titel “Nederlands Kampioen 2014”. Er zullen tien ponyteams aan de start verschijnen. Wanneer de prijsuitreiking van de ochtendgroep ten einde is, zullen de tien gekwalificeerde paardenteams strijden voor deze titel.
Carrouselrijden is een groeiende tak van paardensport en is een manier om in teamverband de paardensport te beleven. Meer informatie over het NK Carrouselrijden 2014 is te verkrijgen via vcn@fnrs.nl.