Unieke prestatie en "extreem bedrag" voor paarden Vrieling

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Gem

Berichten: 17673
Geregistreerd: 12-05-07
Woonplaats: Castelmola

Unieke prestatie en "extreem bedrag" voor paarden Vrieling

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 06-04-14 10:00

www.rtvnoord.nl
Ingezonden door Froukje1993


Stal Vrieling uit Holwierde moet het voortaan doen zonder VDL Fakir, VDL Westminster en VDL Bugatti. De drie beste paarden van Suzanne Tepper zijn verkocht. Daarnaast zit VDL Zirocco Blue in het Olympisch kader.

Voor Suzanne Tepper, die de laatste tijd steeds dichterbij de Nederlandse top kwam, is de verkoop een flinke aderlating. "Dat is sportief gezien wel heel erg jammer, maar ik ga er gewoon weer met volle moed tegenaan met mijn talentvolle paarden", aldus de amazone, die vooral doelt op haar nieuwe paarden Aksai Chin en For Fashion.

Jur Vrieling wil niet zeggen voor hoeveel geld het toppaard Fakir verkocht is, maar het gaat volgens hem wel om een 'extreem bedrag'.

VDL Zirocco Blue is, naast VDL Bubalu, het tweede paard van Stal Vrieling dat momenteel in het Olympisch kader zit. Daarin zitten de tien beste paarden van Nederland. De stal uit Holwierde had nog nooit eerder twee paarden in het A-kader.

Jur Vrieling is overigens niet bang dat zijn toppaarden worden verkocht. "Mijn grote voordeel is dat het dekhengsten zijn, dus het sperma wordt verkocht en op die manier komt er ook geld in het laatje. Dus die zullen niet zo snel worden verkocht als een ruin of een merrie."


Froukje
Forever young

Berichten: 11200
Geregistreerd: 09-02-08
Woonplaats: Uithuizermeeden

Re: Unieke prestatie en "extreem bedrag" voor paarden Vrieling

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-04-14 10:44

Het risico van niet zelf de eigenaar zijn over je paarden.. Zonde.
Hopelijk heeft ze de andere 2 ook weer snel op het niveau als waar ze reed.

Anoniem

Re: Unieke prestatie en "extreem bedrag" voor paarden Vrieling

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-04-14 13:49

Als je zelf eigenaar bent van je paarden moet er ook geld binnen komen en moet je al veel eerder verkopen

Froukje
Forever young

Berichten: 11200
Geregistreerd: 09-02-08
Woonplaats: Uithuizermeeden

Re: Unieke prestatie en "extreem bedrag" voor paarden Vrieling

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-04-14 15:51

Mwah, dan kun je nog overwegen of je het prijzengeld genoeg inkomen vind. Als je paarden van een ander rijd kunnen ze onder je kont verkocht worden. Lijkt me niet altijd even makkelijk.

Knakker

Berichten: 9012
Geregistreerd: 04-05-07

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-04-14 17:36

is vervelend, maar hoort erbij!

gomir

Berichten: 26136
Geregistreerd: 13-09-01
Woonplaats: Omgeving Drachten

Re: Unieke prestatie en "extreem bedrag" voor paarden Vrieling

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-04-14 18:10

Van het prijzengeld kun je het zelden doen hoor Froukje :o
Jammer voor Suzanne, maar er komen wel weer andere goede paarden!

Froukje
Forever young

Berichten: 11200
Geregistreerd: 09-02-08
Woonplaats: Uithuizermeeden

Re: Unieke prestatie en "extreem bedrag" voor paarden Vrieling

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-04-14 21:25

Klopt, maar dan kun je wel zelf beslissen om ze voor het geld verkopen. Vind het altijd een beetje jammer dat paarden die het een beetje goed gaan doen gelijk onder de kont van een ruiter verkocht worden.
Maarja, cross zelf liever door het bos dan dat ik in de bak rijd, dus misschien snap ik het wel niet.

Ik hoop alleen oprecht dat de 2 nieuwe paarden snel weer boven aan de top mee rijden.