Www.knhs.nl
Merle Uiterwijk wint klasse L2 cat. A/B
In de klasse L2 cat. A/B ging de zege naar Merle Uiterwijk met Leutseveld's Mila. De amazone van Ponyclub Alterbergruiters uit Zweeloo reed een mooie proef die werd beloond met een score van 68,89% wat haar de KNHS Indoortitel opleverde.
Helemaal gelukkig en ook wat verrast zegt ze zelf: ‘Ik heb er eigenlijk geen woorden voor. De proef ging heel goed, zelfs nog beter dan thuis in de training! Ik rij mijn pony nu twee jaar en ik wil gewoon kijken hoe ver we kunnen komen.’
Het reservekampioenschap is voor Hanna Neefs die haar pony Ollie naar een percentage van 67,56% reed. En Siel van Casteren eindigde op de derde plaats met Bol D'or met een score van 65,33%.
Rianne Ashley Ubels kampioene L2 cat.C
Rianne Ashley Ubels is de KNHS Indoorkampioenne geworden met haar amper vijfjarige pony Quality's Eastwood in de klasse L2 cat.C. De amazone van de ponyclub Bucephalus uit Barsingerhorn, die vanmiddag ook nog in de klasse Z aan de start komt, behaalde de mooie score van 68.22%. In de Boerenbond/Welkoop prijs werd Sterre Uiterwijk met Sundowner tweede (67.67%) en Fleur van de Sande op Wonderboy Sogno derde (65.67%).
Kampioene Rianne vertelt trots: ‘Het ging heel erg goed vandaag. Het is super om hier te winnen, dit had ik nooit gedacht. Ik heb hem helemaal zelf zadelmak gemaakt.’ Vader Albert Ubels komt erbij staan en vult haar aan: ‘Eastwood was in het begin een hele bange pony. Zelfs zo erg dat ik op het punt stond om hem te verkopen, maar daar werd Rianne zo verdrietig van dat we het toch nog hebben geprobeerd met hem. En het is gelukkig allemaal goed gekomen!’