Publiek loopt uit voor KWPN hengstencompetitie

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Sammie

Berichten: 71592
Geregistreerd: 04-06-03

Publiek loopt uit voor KWPN hengstencompetitie

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-12-13 15:33

Persbericht


Afbeelding
Diederik van Silfhout met Expression. Foto: http://www.focussed.nl

Tijdens Indoor Groningen werd vandaag de vierde wedstrijd in GMB-KWPN Hengstencompetitie verreden. Zowel tijdens het dag -als avondprogramma waren de tribunes in de Eurohal in Zuidbroek goed gevuld.

Diederik van Silfhout won in de klasse L met Expression en in de klasse M met Don-Tango B. In de klasse M springen won Otmar Eckermann met Coco Bongo Boy voor Patrick Lemmen met Dantos Hbc en Jan Conijn met Don’t Touch It’s Me. Dressuurwinnaar in de klasse Z werd Jose van Haaren met Cupido. Emmelie Scholtens werd tweede in de klasse L met Estoril en in klasse M met Dorado. Derde in de klasse L werd Benjamin Maljaars met Everdale. In de klasse M werd Lotte Jansen met Dark President D&R derde.


In de klasse L springen van de GMB KNHS/KWPN hengstencompetitie won James Robert Billington met Etoulon Vdl. Tweede werd Kristian Houwen met Edinburgh voor Samantha Bos met El Clarimo op de derde plaats. De klasse Z springen werd gewonnen door Kristian Houwen met Cidane.


De GMB KNHS/KWPN Hengstencompetitie is een unieke gelegenheid om de jonge goedgekeurde KWPN-hengsten in actie te zien. De Hengstencompetitie heeft ten doel fokkers en belanghebbenden een inzicht te geven in de prestatiecapaciteiten van de hengsten. Dit seizoen kent de hengstencompetitie vier wedstrijden en een finale tijdens de KWPN Hengstenkeuring in Den Bosch.

amukela

Berichten: 380
Geregistreerd: 03-06-05

Re: Publiek loopt uit voor KWPN hengstencompetitie

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-12-13 16:23

Jammer dat ze zo'n uitgedund deelnemersveld te zien kregen.

Timo

Berichten: 1940
Geregistreerd: 20-01-11
Woonplaats: Eindhoven

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-12-13 16:59

Citaat:
Diederik van Silfhout won in de klasse L met Expression en in de klasse met Don-Tango B. In de klasse M springen won Otmar Eckermann met Coco Bongo Boy voor Patrick Lemmen met Dantos Hbc en Jan Conijn met Don’t Touch It’s Me. Dressuurwinnaar in de klasse Z werd Jose van Haaren met Cupido. Emmelie Scholtens werd tweede in de klasse L met Estoril en in klasse M met Dorado. Derde in de klasse L werd Benjamin Maljaars met Everdale. In de klasse M werd Lotte Jansen met Dark President D&R derde.


Sorry, maar dit stukje is wel heel scheef geschreven..

Kendra

Berichten: 9081
Geregistreerd: 08-12-01
Woonplaats: Drenthe

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-12-13 23:18

amukela schreef:
Jammer dat ze zo'n uitgedund deelnemersveld te zien kregen.

Inderdaad...een uitverkocht 'huis' en dan zo weinig paarden. Helaas niet alleen bij de dressuur - dat was bijna een aanfluiting - maar ook bij het springen. Heb me behoorlijk geërgerd, als het pauzeprogramma niet zo enorm was gerekt waren ze om 9 uur klaar geweest.
Gemiste kans voor t KWPN. En erg jammer, hoorde van een aantal mensen dat er vergeleken met andere wedstrijden erg veel publiek was. Ik snap wel hoe het komt, maar vind dat de hengstenboeren/ruiters wel erg strategisch denken. Hengstencompetitie moet toch ook een beetje worden beschouwd als etalage?!