Ik vind het eigenlijk niet zo duur hoor. Als ik zie dat we hier voor de kur in Mechelen 31€ moeten betalen...daar betaal je 48€ en heb je toegang van de kur en dan ook van de reining. Wij zijn de 2 eerste weken van september in Normandie, we zullen waarschijnlijk naar de Marathon gaan kijken van de 4 spen.
God ik wil er zo graag heen! Moest ik nu op voorhand weten dat ik opnieuw geen enkel herexamen zou hebben, valt echt récht in de weken dat de 3e zit is op de universiteit, helaas
petraaken
Berichten: 44601
Geregistreerd: 17-07-03
Woonplaats: Zedelgem (België) provincie West-Vlaanderen
Zo net kaartjes voor de kur op muziek en voor de cross-country gescoord! Vind het wel een rare constructie dat je alleen kaarten in combinatie kan kopen. Nu heb ik bij de kaarten voor de kur ook kaarten voor de para-dressuur op donderdag, maar die hoef ik helemaal niet.... er is niet gewoon een passe-partout voor de dressuur of het springen? Beetje vaag!
Heb ook kaarten voor kur en voor springen alleen nu stond er bij mn account ineens cancelled... Dus maar even een mail gestuurd... Idd erg vage constructie daar....
losse kaarten kan je pas in maart kopen geloof ik, mits ze er nog zijn. Daarom nu alleen voor de kur besteld moet nog even nadenken over de rest. Misschien dat ik ga wachten tot maart en dan losse kaarten koop.
ik kan geen Frans en kom er écht niet uit. Welke kaartjes zijn er allemaal al te koop en wat zijn de prijzen? Misschien dat ik met een vriendin heen ga
_Evanne
Berichten: 695
Geregistreerd: 14-06-06
Geplaatst: 19-11-13 10:47
Je kan de website ook in het Engels zetten.
En begrijp ik 't goed dat als je een ticket voor reining wilt kopen dat je dan dressuur en para dressuur erbij moet nemen? Vind ik erg vreemd. Maar zo duur vind ik het meeste dan weer niet, dus echt een ramp vind ik het niet. Wel vreemd. Is er geen mogelijkheid om zelf tickets samen te stellen? Ik zou namelijk graag mennen en reining zien, maar kan daar op de site geen combi voor vinden..
SITUATION ON November 19, 2013: More than 15,000 tickets have been purchased in a handful of hours on Monday, November 18. More than 150,000 tickets have now been sold, since 135 000 tickets has been sold between June 6th and November 17th. With such a success, organizers are already thinking to add some new passes. 200,000 seats will remain assigned to the third stage of ticket sales in March 2014. Tickets will then be sold individually.