De KWPN-hengst Uphill heeft afgelopen weekend zijn Grand Prix debuut gemaakt. Onder Diederik van Silfhout scoorde de zoon van Oscar 66.38 procent, dat goed was voor de vierde prijs in Benningbroek. De Grand Prix werd gewonnen door Wijnanda van Brenk met Urbanes die 68.16 procent op het scorebord kreeg.
In Hulten kwam Stephanie Peters aan de start met de KWPN-hengst Bojengel. De zoon van Uptown kon in de Prix St. George 65.00 procent laten noteren, dat goed was voorde tweede plaats. Bojengel werd als driejarig verkocht op de KWPN Select Sale. In Vorden kwam WV Saron aan start op hetzelfde niveau. Met Carolien Reverdink kreeg de Gelderse hengst 63.55 procent, waarmee hij op de zevende plaats eindigde, vlak achter Vai Bruntink met WK-Verden paard Pavo’s Babushka elite IBOP-dres sport-dres. En ook in de Inter I werd goed gepresteerd door een voormalig WK-paard. Florentine Rootveld reed Up Seven naar 70,99 procent en kon daarmee het oranje lint in ontvangst nemen.
Leuk dat 3 hengsten het zo goed gedaan hebben! Bojengel ben ik ook heel benieuwd naar,volgens mij wordt die hengst onderschat.
DaraBariton
Berichten: 1308
Geregistreerd: 15-12-11
Woonplaats: Noord holland
Geplaatst: 22-10-13 14:07
Leuk! dat was in Benningbroek, dorp naast waar ik woon. kon helaas niet kijken de zus van mijn vriend zou ook in de Grandprix meedoen maar had af moeten melden helaas.
SophievdV
Berichten: 14917
Geregistreerd: 22-07-04
Woonplaats: met een prachtig uitzicht!
Geplaatst: 22-10-13 16:51
janderegelaa schreef:
Saron is natuurlijk geweldig, een Gelderse hengst die ook al internationaal sprong en nu op dit niveau in de dressuur loopt!