Minderhoud zesde in WB Kür Odense

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
ThePast03
Berichten: 49845
Geregistreerd: 01-05-03

Minderhoud zesde in WB Kür Odense

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-10-13 18:12

http://www.knhs.nl


Het wereldbekerseizoen voor de dressuurruiters ging dit weekeinde van start in het Deense Odense en Hans Peter Minderhoud werd met Glock's Romanov op een zesde plaats de beste Nederlander, net voor Danielle Heijkoop met Kingsley Siro. De overwinning ging naar de Deense amazone Anna Kasprzak met Donnperignon, die de Zweedse Tinne Vilhelmson-Silfven met Don Auriello achter zich wist te houden. De Duitse Isabell Werth eindigde met Don Johnson als derde.

De Kür van Minderhoud en Romanov zag er beter uit dan de Grand Prix van zaterdag. "Ik heb een nieuwe, door Joost Peters gemaakte, Kür. Soms heb je aanloop probleempjes, maar het klopte vandaag helemaal. Toch is het best iets onwennig, zo'n nieuwe Kür. De Grand Prix op zaterdag was de eerste wedstrijd voor ons na het EK en Romanov was nog niet helemaal bij de les. In de Kür was hij dat wel, en volgens mij hadden we een iets hogere score verdiend dan de 74% die we nu kregen. Reden daarvan was dat één jurylid, de Zweedse Annette Fransen Jacobaeus, ons zeer laag beoordeelde", aldus Hans Peter.

Danielle Heijkoop eindigde met Kingsley Siro als zevende. "Ook voor mij was dit de eerste wedstrijd na het EK in Herning en daarnaast mij debuut in een wereldbeker wedstrijd. Het is voor een paard geen gemakkelijk ring, waardoor we in de Grand Prix last hadden van spanning, wat zich zo nu en dan uitte in een iets minder mooie aanleuning. In de Kür had ik Siro beter voor elkaar en was er duidelijk minder last van die spanning. Ik kon er lekker aan blijven rijden en voor mijn gevoel hebben we na Herning toch weer progressie weten te boeken", vertelde Danielle.

Patrick van der Meer eindigde met Uzzo als tiende en Laurens van Lieren legde met Ulysses la Haya beslag op de 13de klassering.


Uitslag FEI World Cup Kür:

1) Anna Kasprzak (Den) - Donnperignon (Donnerhall x Mozart) - 80.575%
2) Tinne Vilhelmson-Silfven (Zwe) - Don Auriello (Don Davidoff x White Star) - 80.075%
3) Isabell Werth (Dui) - Don Johnson (Don Frederico x Warkant) - 79.400%
6) Hans Peter Minderhoud (Harskamp) - Glock's romanov (Rohdiamant x Grundstein II) - 74.950%
7) Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Kingsley Siro (Gribaldi x hemmingway) - 74.350%
10) Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Uzzo (Lancet x Indoctro) - 71.175%
13) Laurens van Lieren (Schore) - Ulysses la Haya (Gribaldi x Ulft) - 67.450%

tiger27
Berichten: 443
Geregistreerd: 16-01-11

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 18:40


Sientje

Berichten: 6531
Geregistreerd: 27-05-06

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 18:41

Duidelijk: je moet de naam van je paard met Don laten beginnen. :D

s0173957

Berichten: 5647
Geregistreerd: 19-06-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 18:46

Tja, D-bloed... toont nog maar eens de enorme stempel die Donnerhal gedrukt heeft...

HorseTimeXL
Berichten: 6632
Geregistreerd: 18-08-10
Woonplaats: Somewhere..

Re: Minderhoud zesde in WB Kür Odense

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 18:52

Ik vind het echt een hele leuke choreografie. En die muziek vond ik ook echt super!

friendly
Berichten: 8457
Geregistreerd: 13-01-06
Woonplaats: Alkmaar

Re: Minderhoud zesde in WB Kür Odense

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 18:55

Zag er inderdaad mooi uit! Weet iemand of de kur van de andere nederlanders ook te vinden zijn?

tiger27
Berichten: 443
Geregistreerd: 16-01-11

Re: Minderhoud zesde in WB Kür Odense

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 20:07

Als je de link van hans peter aan klikt kan je ook de andere kijken klik op toptalent dressage die het filmpje heeft geplaatst

friendly
Berichten: 8457
Geregistreerd: 13-01-06
Woonplaats: Alkmaar

Re: Minderhoud zesde in WB Kür Odense

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-10-13 20:15

Oh geweldig! Bedankt hoor!