Er zijn dit jaar 1.679 paarden aangevoerd op de Zuidlaardermarkt. Vorig jaar waren dit er nog 2.343. Er werden dit jaar eigenlijk meer paarden verwacht dan vorig jaar.
Volgens marktmeester Jaap Mellema wordt er veel op parkeerplaatsen gehandeld, maar die tellen niet mee. Het muziekpodium tijdens de Zuidlaardernacht was een doorslaand succes. "Er was twee keer zoveel publiek als voorgaande jaren", liet Stichting Evenementen Zuidlaardermarkt weten.
De politie sprak van een rustige nacht. Er werden dinsdagochtend vijf mannen aangehouden vanwege een opstootje, maar in totaal werden minder mensen aangehouden dan vorig jaar. Vanmiddag controleert de politie het verkeer. "Er wordt natuurlijk stevig ingenomen."