Ongekend spannende tweede dag op NK mennen klasse 3

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Gem

Berichten: 17610
Geregistreerd: 12-05-07
Woonplaats: Brach

Ongekend spannende tweede dag op NK mennen klasse 3

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 08-09-13 20:57

http://www.hoefnet.nl / http://www.bokt.nl


Nadat op vrijdag 06 september het tussenklassement van het NK mennen klasse 2 en 3 opgemaakt werd na de dressuur en vaardigheid en het voor de deelnemers duidelijk was hoe hun kaarten ervoor lagen, werd op zaterdag gestreden in de marathon.
Hoewel sommige deelnemers de winst al bijna niet meer kon ontgaan, was het in andere rubrieken ongekend spannend. Zo vielen er balletjes ("afrijdbare elementen"), raakte een deelnemer de menzweep kwijt en was er een tweespanpaard dat het hoofdstel afschudde, waardoor de groom van de wagen moest om het euvel te herstellen. Allemaal foutjes die extra strafpunten opleveren voor de menner.

Aan het eind van de dag bleken de meeste leiders van het tussenklassement hun voorsprong vastgehouden te hebben na de marathon, maar moest Frans Hollebekkers in de klasse 3 tweespan paarden zijn plaats afstaan aan de supersnelle Stan van Eijk.
Stan, die met groom en vriendin Claudia in alle hindernissen, op H5 (de waterbak) na, de beste tijd neerzette, werd uiteindelijk tot winnaar uitgeroepen. Een prachtige afsluiter van zijn klasse 3 tijd, vanaf nu gaat Stan in klasse 4 uitkomen!

Andere vermeldenswaardige feiten waren de snelste marathon van de gehele dag, gereden door Chantal Vermerris en Bas de Koning met het laagste aantal strafpunten van het gehele deelnemersveld.

De Recreatiemenners Ysselsteyn en Omstreken kunnen tevreden terugkijken op een prachtig NK, met goed te rijden, mooi uitgevoerde marathonhindernissen in de bosachtige omgeving van Noord Limburg

De kampioenen 2013 klasse 3 op een rij:

Enkelspan pony klasse 3: Bas de Koning
Tweespan pony klasse 3: Chantal van der Wijst
Enkelspan paard klasse 3: Jaap van de Horst
Tweespan paard klasse 3: Stan van Eijk
Vierspan pony klasse 2/3: Marijke Hammink
Vierspan paard klasse 2/3: Harry Streutker

Klik hier voor alle uitslagen

Foto's zullen binnenkort o.a. verschijnen op de site van Photowerken

Stan van Eijk

Afbeelding

Harry Streutker

Afbeelding

Filmpje:


Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 114303
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Re: Ongekend spannende tweede dag op NK mennen klasse 3

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-13 07:08

Waarom dit bericht plaatsen over het tussenklassement wanneer de uitslag van het NK al bekend is?

Gem

Berichten: 17610
Geregistreerd: 12-05-07
Woonplaats: Brach

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-09-13 08:13

Dit is het eindklassement na de tweede dag.

mriekie

Berichten: 1760
Geregistreerd: 11-09-04
Woonplaats: Salland

Re: Ongekend spannende tweede dag op NK mennen klasse 3

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-13 08:43

Kampioenen gefeliciteerd!

Boktpony
Berichten: 10128
Geregistreerd: 06-02-05
Woonplaats: Ergens in Gelderland!

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-09-13 13:36

Jammer dat ik niet kon gaan kijken :(

Kampioenen gefeliciteerd!