Adelinde, Anky en Sjef in nieuwe editie ‘Bureau sport’

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Sammie

Berichten: 71592
Geregistreerd: 04-06-03

Adelinde, Anky en Sjef in nieuwe editie ‘Bureau sport’

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 02-08-13 14:48

www.knhs.nl


Frank Evenblij en Erik Dijkstra zijn van 19 tot en met 30 augustus terug op televisie met de derde editie van ‘Bureau Sport’, hét sportprogramma waarin mysteries en mythen uit de sportwereld worden ontrafeld. Iedere dag beoefenen de mannen weer zelf een sport en is er een column van Youp van 't Hek. Nieuw in deze reeks is ‘De Bureau Sport Quiz’, waarin verschillende teams van topsporters het tegen elkaar opnemen.

Dinsdag 20 augustus spelen Anky van Grunsven en haar man Sjef Janssen de sportquiz tegen de zwemmers Marleen Veldhuis en Johan Kenkhuis voor een plek in de halve finale. Woensdag 28 augustus beoefenen Frank en Eric dressuur op het paard met Adelinde Cornelissen.

‘Bureau Sport’, Sportprogramma gepresenteerd door Frank Evenblij en Erik Dijkstra, 19 t/m 30 augustus iedere werkdag 19.30 uur bij de VARA op Nederland 3

Janine1990

Berichten: 44818
Geregistreerd: 13-03-05

Re: Adelinde, Anky en Sjef in nieuwe editie ‘Bureau sport’

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-08-13 21:27

Ooh leuk programma is dat!!