Winst voor Kersten en Van de Rijt in Roelofsen Raalte Trophy

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Sammie

Berichten: 71592
Geregistreerd: 04-06-03

Winst voor Kersten en Van de Rijt in Roelofsen Raalte Trophy

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-05-13 16:13

www.knhs.nl


De strijd bij de pony’s in de lichte en zware tour om de Roelofsen Raalte Trophy woedt hevig. Niels Kersten en Ocean Hill Activa wonnen met afstand de lichte tour. In de zware tour ging het goud naar Teddy van de Rijt met Fostymana Vh Trichelhof, die afrekende met haar concurrenten in een barrage van drie.

Met in het achterhoofd deelname aan het Europees Kampioenschap komende zomer in Arezzo is goed presteren in de zware tour in de Roelofsen Raalte Trophy belangrijk. Drie ervaren combinaties plaatsen zich voor de barrage, waarin Teddy van de Rijt bijna drie seconden sneller was dan Leontine Bruin met Rocky’s Ryan SB.


Feest was er in huize Kersten door de winst van tweelingbroer Niels in de lichte tour. Met zijn fraaie witte Ocean Hill Activa, die Niels voor een Zweedse eigenaar rijdt, was de zoon van oud-springruiter Pieter Kersten dan Sanne Thijssen met Calimero. Snelste vierfouter van de vijf barragekandidaten was Noah van Unen met Venery Dew-drop.

Uitslag Roelofsen Raalte Trophy zware tour, Roosendaal 19 mei
1. Teddy van de Rijt (Nuenen), Fostymana vh Trichelhof, 0 / 0, 35.60
2. Leontine Bruin (Wilp), Rocky Ryan SB, 0 / 0, 38.37
3. Lars Kersten (Eghel), Excellent, 0 / 0, 39.68

Uitslag Roelofsen Raalte Trophy lichte tour, Roosendaal 19 mei
1. Niels Kersen (Eghel), Ocean Hill Activa, 0 / 0, 38,50
2. Sanne Thijssen (Baarlo), Calimero, 0 / 0, 42,34
3. Noah van Unen, Venery Dew-drop, 0 / 4, 39.66