Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Squawk schreef:Dat is een knullige fout. Ik weet niet hoe het er nu uit ziet maar misschien kan er iets snuggers bedacht worden zoals een prothese ofzo.

stef schreef:Beetje aparte titel. Verminken doe je imo bewust, en daar is hier geen sprake van
Iets zegt me dat die de komende tijd behoorlijk bekent zal zijn. Shirley schreef:Die mensen willen gewoon geld zien, hoe verbetert het leefgenot van de pony dan als er betaald is ?
Beestje krijgt er zijn staart echt niet mee terug
En natuurlijk is het bedrijf aansprakelijk, maar ik vind de eis persoonlijk wat overdreven ...

Sani schreef:Goedgekeurde ponyhengst? Zijn ballen zijn er toch niet afgehakt? Fokhengst kan hij dan toch wel worden lijkt me?
Chakkie17 schreef:Ik vind dit schandalig. Je zou er toch van uit mogen gaan dat een bedrijf dat zijn brood klaarblijkelijk verdiend met het transporteren van paarden iets meer expertise in huis heeft en/of minder onbenullig met de te transporteren beesten omgaat. Het verbaasd mij daarom eigenlijk ook dat de schadeclaim niet hoger ligt dan de genoemde 5000 pond.
Onwetendheid van de chauffeur of niet; dan moeten ze hun personeel maar beter opleiden, dat is het risicogebied van de onderneming. Je specialiseerd je in transport in paarden en dan zul je er dus voor moeten zorgen dat je personeel capabel is om de service naar behoren te bieden. Linksom of rechtsom, het blijft dus verwijtbaar.