Na een rustige nacht in de parkeergarage aan het Vrijthof te hebben doorgebracht kregen de paarden, die deel uit maken van het eerste City Polo Maastricht evenement, de gelegenheid de Vrijthofpampa voor het eerst te bereiden. De grooms waren uitermate tevreden over het verblijf dat voor de paarden is gecreëerd. Een van de vier dames, net bezig met de paarden gereed te maken voor een ochtendrit zegt dat de paarden zich prima hebben aangepast in hun tijdelijke onderkomen.
Niet veel later staan de paarden voor de slagboom van de Q-Park garage onder het Vrijthof. Met speels gemak leiden de grooms de paarden uit hun onderaardse behuizing op weg naar het plein. De kou deert de dieren niet en al snel draaien de paarden hun eerste rondjes.
Vanavond om zes uur is de opening van het City Polo Maastricht.
Helaas, helaas heb ik geen geld voor het treinkaartje. Kan er iemand foto's van maken drie vrij te gebruiken zijn (Creative Commons/GFDL/publiek domein)? Ik zou ze graag uploaden op Wikipedia!