Springruiter Tim Stockdale breekt ribben na val

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Sammie

Berichten: 71592
Geregistreerd: 04-06-03

Springruiter Tim Stockdale breekt ribben na val

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-02-13 13:01

http://www.bokt.nl


De springruiter Tim Stockdale is afgelopen zaterdag van een jong paard afgevallen. Het incident gebeurde bij hem thuis. Bij de val liep de springruiter een aantal gebroken ribben op. Dat meldt horseandhound.co.uk.

Diezelfde avond had Stockdale een masterclass. Hoewel hij veel pijn had van de val, is de masterclass wel doorgegaan. Stockdale gaf vanaf de grond les aan de, op het laatste moment gevraagde, medespringruiter William Whitaker. Pas na de masterclass is Stockdale met zijn vrouw naar het ziekenhuis gegaan. Daar constateerde de dokter de gebroken ribben.

Op zijn Facebookpagina zegt Tim Stockdale: "Alles gaat goed komen. Dit is gewoon weer een aparte aktie. Mijn dank gaat uit naar William Whitaker en naar de rest van de staf. Even briljant als altijd."

In oktober 2011 brak Stockdale zijn nek op twee plaatsen, ook na een val van een jong paard. Die breuk is inmiddels helemaal van genezen.

Verwant artikel
[VN] Tim Stockdale breekt nek bij val
Laatst bijgewerkt door Aurora3 op 11-02-13 20:04, in het totaal 2 keer bewerkt

Bonita_Bon

Berichten: 3275
Geregistreerd: 12-09-07
Woonplaats: Haarlem

Re: Springruiter Tim Stockdale breekt ribben na val

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-13 14:48

Gevaarlijk beroep hoor, soms realiseer je je weer hoe fout het kan gaan! stoere man dat ie nog een MC heeft gegeven...

maj0

Berichten: 6980
Geregistreerd: 28-06-05
Woonplaats: Twente

Re: Springruiter Tim Stockdale breekt ribben na val

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-13 14:51

Wat heeft die man wel een pech zeg. Net weer genezen van een nekbreuk en nu weer z'n ribben.

Quinn
Berichten: 8397
Geregistreerd: 15-12-06

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-13 18:45

Misschien maar even niet meer op die jonge beesten stappen :o

koenborias

Berichten: 942
Geregistreerd: 26-09-10

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-02-13 21:01

caro29 schreef:
Misschien maar even niet meer op die jonge beesten stappen :o

Zat er net zelf ook aan te denken.. Als ik hem was zou ik maar rustig en voorzichtig aan doen, vooral als je net je nek hebt gebroken!