www.knhs.nl
Lisanne Zoutendijk en Champ of Class waren zaterdag de onbetwiste winnaars van de derde wedstrijd van de KNHS-Felix Hippische Juristen Cup. Febe van Zwambagt bezette met haar twee pony’s de tweede en derde plaats in het Hippisch Centrum van de Zwartewaterruiters in Genemuiden.
Jurylid Peter Bonhof was zeer te spreken over de goed georganiseerde wedstrijd in een prachtige accommodatie. “Ik heb genoten van deze grote groep Z2 pony’s, het niveau was over het algemeen goed, met een aantal toppers in de kopgroep. Een puntje van aandacht in het algemeen was de lengtebuiging en verzameling.”
“Lisanne Zoutendijk reed een sterke proef in een mooi voorwaarts tempo en met een mooie aanleuning”, aldus Bonhof. Met Champ of Class (v.FS Champion de Luxe) behaalde ze een score van 74, 10% en stond ze unaniem bij alle drie juryleden op plaats een.
Febe van Zwambagt was in vorm en bezette met haar pony’s de plaatsen twee en drie. Met FS Coco Jambo (v.FS Champion de Luxe) behaalde ze 70,21%. Bonhof: “Het is een lust voor het oog om Febe te zien rijden, ze rijdt mooi voorwaarts en werkt haar proef netjes af.” Met FS Dr.Watson (v. Fs Don't Worry) werd ze derde met 69,40%.
Lisanne van Zoutendijk deed opnieuw van zich spreken door vierde te worden met Kostendrukkers Amaretto (v.Alfred) met een score van 69,23 %.
Uitslag Genemuiden:
1. Lisanne Zoutendijk - Champ of Class - 74,10%
2. Febe van Zwambagt - Fs Coco Jambo - 70,21%
3. Febe van Zwambagt- Fs Dr Watson - 69,40%
4. Lisanne Zoutendijk -Kostendrukkers Amaretto - 69,23%
5. Joelle Peters - Haasendonk’s Sultan - 68,93%
6. Demy Kurstjens - Ciske van de Beekerheide - 68,46%
7. Kaylee Gouda - Don Camillo du Bois - 68,12%
8. Gyvano Schouws – Bugatti - 67,14%
9. Shanna Lust - Stukhuster Orlando - 66,54%