www.kwpn.nl
Morgen, dinsdag 27 november, vindt de eerste wedstrijd van de GMB KNHS/KWPN Hengstencompetitie plaats in Deurne.
Om 12.00 uur begint de GMB Hengstencompetitie met de dressuurhengsten. Wie wil er niet de veelbelovende, zesjarige hengst Moorlands Bodyguard (v.Gribaldi) aan het werk zien? En natuurlijk de vijfjarige hengst President’s Chagall (v.Jazz) onder het zadel van Evert de Jong. Tevens zullen we de zeer veelvermogende hengsten Chippendale (v.Lord Leatherdale) en Charmeur (v.Florencio) in actie zien in deze rubriek. Veel jong talent is aanwezig, er worden twaalf combinaties in de rubriek voor vierjarige hengsten gepresenteerd, o.a. Diederik van Silfhout met Cover Story (v.Oscar) en Don Tango B (v.Contango).
Vanaf 17.00 uur kan men de springhengsten aan het werk zien, de hengstencompetitie springen begint met de klasse ZZ/Z. Dat dit een heftige strijd zal worden moge duidelijk zijn gezien het grote deelnemersveld. Een aantal hengsten die in deze rubriek hun kwaliteiten zullen laten zien zijn; Baltic VDL (v.Quaprice Z) onder James Billington en Bustique (v.Indoctro) met Michel Hendrix en Zambesi TN (v.Heartbreaker) met Sjaak Sleiderink. Om 18.15 uur is het de beurt aan de deelnemers in de klasse M. Hierin zullen veertien hengsten de strijd gaan leveren met bijvoorbeeld de aangewezen hengst Cosun (PROK v.Up to Date uit Umosa keur pref van Cavalier, fokker A.J. Roosjen uit Gasselte) die vorig jaar zo geweldig sprong in deze competitie. Om 19.30 uur zullen de vierjarige hengsten het tegen elkaar op nemen. Veelbelovende talenten als Durrant (v.Warrant), Durango VDL (v.Zirocco Blue) en Don Diablo (v.Vittorio) en nog vele wilt u toch ook zeker een keer live in actie zien? De L categorie springen wordt beoordeeld door Roelof Bril en Henk van de Broek op de wijze van springen en het gaan in het parcours.
De competitiewedstrijden vinden plaats in de sfeervolle Zandboshal van Helicon NHB Deurne aan de Bruggenseweg 11a in Deurne.
Bron: www.indoordeurne.nl