http://www.bokt.nl
De eerste dressuurdag op het viersterren evenement Burgley Horse Trails in Groot-Brittannië. Aan kop gaat Ruth Edge met de nog maar tien jaar oude Rogersdale, die voor het eerst meedoet aan een eventingwedstrijd op vier sterrenniveau. De combinatie scoorde 45.5.
“Ik ben erg blij.”, aldus Edge in een gesprek met Horseandhound.co.uk. “Hij werd aan het eind een beetje moe en dat is jammer. Ik hield hem niet bij elkaar in de vliegende wissels, maar als hij straks wat sterker en ouder wordt zal dat veranderen. Hij heeft een goed ritme en balans, dat maakt mijn werk makkelijker. Het is een erg vriendelijk paard, eerlijk en genereus. Zijn warming-up is altijd snel voor elkaar.”
Op de tweede plaats staat de Nieuw-Zeelandse Jock Paget met Clifton Lush. Hun score is 46.2. Zij worden echter op de voet gevolgd door zesvoudig Burgley winnaar Willam Fox-Pitt met Seacookie en 46.5 punten.
Vandaag is dag twee van de dressuur dat om half 10 (lokale tijd) begint.
Uitslagen en startlijst: http://www.bdwp.co.uk/bur/12/