De brandweer is maandagavond lange tijd bezig geweest met een paard dat in de sloot was gevallen aan de Broekpolderweg in Vlaardingen.
Het dier kon niet meer zelfstandig uit de sloot komen waarop de brandweer te hulp werd gevraagd.
Het lukte lange tijd niet om het dier er weer uit te halen, maar na ruim een uur hard werken lukte het uiteindelijk toch met behulp van de kraan van het hulpverleningsvoertuig. Inmiddels loopt het paard weer rond in het weiland.
Vraag me af waarom ze geen touwen aan de voorbenen hebben gedaan en er zo uit getrokken. Gaat veel sneller (benen zijn al op de kant) en geeft nog eens veel minder stress met al dat gehannes om het dier heen. Is 5 minuten werk. Wij doen dat hier wel zo, zo snel mogelijk er uit.
bij ons op stal was er ook een paard in de sloot gevallen hij was net gecastreerd. toen moest de brandweer ook komen maar die hebben inderdaad touwen aan de voorbenen gedaan en hij was er zo uit.