Grote zoekactie Australie door loslopend gezadeld paard

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Sammie

Berichten: 71592
Geregistreerd: 04-06-03

Grote zoekactie Australie door loslopend gezadeld paard

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-08-12 08:23

http://www.bokt.nl

In Marayla, Sydney, Australië was een grote zoekactie op touw gezet toen er een loslopend, doch volledig opgezadeld paard losliep. Voor de instanties was het onduidelijk of de ruiter gewond was of niet, dus werd een zoekactie op touw gezet. Dat meldt ABC.net.au. Blijkbaar wilden ze daarbij de kans minimaliseren om hem over het hoofd te zien. De politie, de hondenbrigade, de State Emergency Service (SES) en een reddingshelikopter werden ingezet om de ruiter te zoeken.


Vijf uur later kreeg de SES en de politie een belletje van de ruiter van het paard. Hij was van zijn paard afgevallen. Vervolgens kon hij het paard niet vinden. De vrienden van de 43-jarige man hadden hem geattendeerd naar aanleiding van berichten op de Facebook pagina van politie.

Of de man na zijn eigen gefaalde zoektocht instanties heeft gebeld met de mededeling dat hij een paard miste wordt niet duidelijk uit de berichtgevingen. Inmiddels is het paard weer terug bij de eigenaar.
Laatst bijgewerkt door Lielle op 28-08-12 08:56, in het totaal 2 keer bewerkt
Reden: titel verduidelijkt

quartel

Berichten: 15919
Geregistreerd: 14-04-10

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-08-12 08:26

:') ik mis alleen het leger nog in dit verhaal :')

gelukkig maar dat alles goed kwam _/-\o_

aikon

Berichten: 3771
Geregistreerd: 11-12-09
Woonplaats: Bijna in drenthe

Re: Grote zoekactie Australie door loslopend gezadeld paard

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-08-12 13:29

Liever dat ze het zo doen dan wachten tot er iemand vermist word opgeven. En dan zeggen "o ja, is waar ook een paar dagen vonden we een loslopend gezadeld paard, zou die er bij horen??"

Hoop wel dat ie zelf hulpdiensten gebeld heeft dat ie zijn paard kwijt is. Al was het te laat.

NienSCHaap

Berichten: 7605
Geregistreerd: 30-03-08
Woonplaats: Roden

Re: Grote zoekactie Australie door loslopend gezadeld paard

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-08-12 19:39

Gelukkig is dat ook weer op zijn pootjes terecht gekomen.