Ik vind het belachelijk!!!
http://www.zoetermeernieuws.nl/2012/05/ ... -dood.html
Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Anoeska27 schreef:Dat is een beetje kort door de bocht. Zoals ik het lees hebben de eigenaren 5 jaar geleden dit stuk gekregen voor de termijn van 5 jaar. Kennelijk hebben ze zelf geen actie ondernomen in deze termijn om wat anders te vinden.
http://www.omroepwest.nl/nieuws/nog-gee ... oosterheem

eenitraM schreef:En zelfs al zóu het de "schuld" zijn van de gemeenteraadsleden, dan zijn er vast wel mensen die die pony's (tijdelijk) op willen vangen totdat de eigenaren wat anders gevonden hebben. Het lijkt me sterk dat de gemeente een grootscheepse zoekactie op poten gaat zetten voor pony's die niet van hen zijn en waar ze verder niets mee te maken hebben.Anoeska27 schreef:Dat is een beetje kort door de bocht. Zoals ik het lees hebben de eigenaren 5 jaar geleden dit stuk gekregen voor de termijn van 5 jaar. Kennelijk hebben ze zelf geen actie ondernomen in deze termijn om wat anders te vinden.
http://www.omroepwest.nl/nieuws/nog-gee ... oosterheem
Precies
Iedereen loopt maar te klagen op ambtenaren en gemeenteraadsleden, maar zij mogen zoiets niet beslissen. Er gaat een hele tijd aan voor af voordat ze harde maatregelen mogen treffen.
Eigen schuld?!?!


_Summerly_ schreef:eenitraM schreef:En zelfs al zóu het de "schuld" zijn van de gemeenteraadsleden, dan zijn er vast wel mensen die die pony's (tijdelijk) op willen vangen totdat de eigenaren wat anders gevonden hebben. Het lijkt me sterk dat de gemeente een grootscheepse zoekactie op poten gaat zetten voor pony's die niet van hen zijn en waar ze verder niets mee te maken hebben.
Precies
Iedereen loopt maar te klagen op ambtenaren en gemeenteraadsleden, maar zij mogen zoiets niet beslissen. Er gaat een hele tijd aan voor af voordat ze harde maatregelen mogen treffen.
Eigen schuld?!?!
Volgens mij zijn er inderdaad maar twee mensen die ervoor gekozen hebben om ze naar de slacht te doen en dat zijn de eigenaren.

NiG schreef:als het is waar ik denk dat het is kun je het eigenlijk niet als manege betitelen, is enkel een bak met containers ingeklemd tussen de HSL en een doorgaande 80 weg.... ziet er vanaf de weg iig altijd erg sneu uit voor die paarden daar. Op het filmpje zien ze er goed uit hoor, maar is in mijn ogen geen goede plek om paarden te houden..
