De politie heeft maandag een 19-jarige Rotterdammer aangehouden die verdacht wordt van poging tot inbraak bij een manege in Hoogvliet. Eind februari woedde op de manege een grote brand. Daarbij kwamen twee paarden om het leven en raakte een derde paard zwaargewond.
Vorige week werd al een 21-jarige Rotterdammer aangehouden op verdenking van het aansteken van de brand. Hij zit nog vast.
Voordat de brand ontstond was er geprobeerd in te breken in de kantine van de manege. Op basis van verschillende getuigenverklaringen kon daarvoor maandagmorgen een tweede verdachte worden aangehouden. Hij zit voorlopig vast, maar wordt niet verdacht van de brandstichting.
Ja maar nu moeten ze eerst nog bewijzen of ze wel de goede te pakken hebben. Denk dat op dit momet nog wat te vroeg is om te juichen. Het is een verdachte, dat betekend niet hij is schuldig.
Mayflower_
Berichten: 13725
Geregistreerd: 11-05-05
Woonplaats: Het noorden
Geplaatst: 24-03-12 11:38
Hij is nog onschuldig voor het tegendeel bewezen is. Maar ik hoop dat ze wel de goede te pakken hebben!
XiiaaooNaa
Berichten: 2870
Geregistreerd: 06-07-11
Woonplaats: Den Haag
Geplaatst: 25-03-12 17:59
Wat zou je nou wille jatte uit een kantine? Onbegrijpelijk dat je dan ook nog een manege in de fik zet.
Maar ooggetuigen,, die hadden het dan toch kunnen melden optijd? Fijn iedergeval dat dit soort mensen opgespoord en opgepakt kunnen worden!
xNadiix
Berichten: 17
Geregistreerd: 18-01-12
Geplaatst: 29-03-12 10:16
't is toch verschrikkelijk..wie sticht er nou een brand in een manege...jemig