IDRC vergadert over problemen met FEI

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Sammie

Berichten: 71592
Geregistreerd: 04-06-03

IDRC vergadert over problemen met FEI

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-03-12 13:03

www.dehoefslag.nl / www.dressage-news.com


Een groep van ongeveer zestig leden kwam begin maart bijeen om de International Dressage Riders Club (IDRC) te ondersteunen in hun zoektocht naar een nieuwe vertegenwoordiger bij het FEI. De vergadering werd op 1 maart in het Franse Vidauban gehouden en men besprak de mogelijkheden tot uitbreiding van de organisatie, nadat de FEI afgelopen maand dreigde tot afstoting van de voorheen verwante organisatie.

“De leden waren het tijdens de meeting unaniem eens over het feit dat de IDRC zelf een vertegenwoordiger mag aanvoeren voor het FEI Dressuur Comité,” aldus de verklaring van de club. De IDRC liet verder weten dat ruiters zich voortaan zonder het betalen van lidmaatschap mogen aansluiten, maar dat men wel moet betalen om te kunnen stemmen. De volgende stap is het aantrekken van ponyruiters, Junioren en Young Riders, IDRC vertegenwoordigers in ieder dressuurland, informatiefolders ter verspreiding op wedstrijden en het zoeken naar mogelijkheden om via social media het ledenbestand te vergroten.

Volgens de verklaring was het overgrote deel aanwezigen voorstander van het afschaffen van de Olympische Grand Prix Special, de verkorte versie van de Grand Prix Special die dit jaar in het leven werd geroepen om aan de eisen van de Olympische Spelen te voldoen. De IDRC-leden besprakan verder nog het jureringssysteem en was tegen het voor juryleden zichtbaar maken van scores tijdens wedstrijden.