http://www.knhs.nl
In de Grote Prijs van Roggel ging de overwinning naar de Britse ruiter Joe Clee met Diablesse de Muze. Clee was in de barrage, waarvoor zich tien combinaties hadden geplaatst, de snelste foutloze. Gerrit Schepers uit Duitsland legde met Lenny Kravitz beslag op de tweede plek, voor de Zweedse Lisen Fredericson met Matrix.
Beste Nederlander werd Maikel van der Vleuten met de KWPN goedgekeurde hengst Zacharov TN (v. Clinton) met een vierde plek, terwijl Joep Raijmakers met Van Schijndel's Winston als vijfde eindigde.
Eerder op de dag had Eric van der Vleuten (Mierlo) de volle winst weten binnen te halen in de finale van de jonge paarden met Quidam BZ, voor de Belgische combinatie Bert Winters met ES Roland. De Duitser Mike Patrick Leichle werd derde met Sixtus.
Meer info zie: http://www.csi-roggel.nl
Uitslag Grote Prijs (1.45m) (zo):
1) Joe Clee (Eng) - Diablesse de Muze (v. Baloubet du Rouet) - 0 / 0 - 34.52
2) Gerrit Schepers (Dui) - Lenny Kravitz (v. Lord Kamm) - 0 / 0 - 34.78
3) Lisen Fredricson (Zwe) - Matrix (v. Cardento) - 0 / 0 - 35.46
4) Maikel van der Vleuten (Mierlo) - Zacharov TN (v. Clinton) - 0 / 0 - 35.58
5) Joep Raijmakers (Asten) - Van Schijndel's Winston (v. Cantos) - 0 / 4 - 36.96
Uitslag finale Jonge Paarden (1.35m) (zo):
1) Eric van der Vleuten (Mierlo) - Quidam BZ (v. Quasimodo Z) - 0 / 0 - 34.31
2) Bert Winters (Bel) - ES Roland (v. Portland) - 0 / 0 - 35.22
3) Mike Patrick Leichle (Dui) - Sixtus (v. Strotzenberg) - 0 / 0 - 38.70