Man komt onder paard en wagen bij Sappemeer

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
ThePast03
Berichten: 49845
Geregistreerd: 01-05-03

Man komt onder paard en wagen bij Sappemeer

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-12-11 20:52

http://www.112groningen.nl


Een onbekend persoon is 2e Kerstdag gewond geraakt op de Vosholen nabij het Adriaan Tripsbos in Sappemeer. De man reed met paard en wagen waarna de paarden door nog onduidelijke reden op hol sloegen, hierbij kwam de man onder de wagen terecht en werd deels overreden bevestigd de Politiepersvoorlichter.

De bemanning van het traumahelikopter heeft de ambulance en de politie geassisteerd. De persoon is met onbekende verwondingen met spoed overgebracht naar het Umcg in Groningen.

nienkefandeg
Berichten: 92
Geregistreerd: 26-04-04
Woonplaats: t noordn

Re: Man komt onder paard en wagen bij Sappemeer

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-12-11 09:47

Iemand enig idee wie deze menner is en hoe het met hem en zijn paard is nu?

splashie
Berichten: 48
Geregistreerd: 19-12-11

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-12-11 10:36

Dit is wat ik al googlend (?) dinsdagmorgen kon vinden:

SAPPEMEER- Op de Vosholen in Sappemeer is maandag een onbekend persoon gewond geraakt bij een ongeval met paard en wagen.
De man reed met paard en wagen op een onverharde weg nabij het Adriaan Tripsbos. Door onbekende oorzaak sloegen de paarden op hol. Hierdoor werd de man van de wagen geslingerd. Hij werd deels overreden.
De man werd met spoed naar het U.M.C.G. vervoerd. De traumaheli kwam ter plaatse om politie en ambulancepersoneel te assisteren. Over de aard van de verwondingen is niets bekend.