Beau liep 's middags een hele goede proef, won overtuigend met 81,80 % en stond daarmee ruim 3 % voor op nummer 2. De draf werd weer beloond met een 9.
's Avonds werd de FEI proef gereden en Beau liet wederom een fantastisch draf en stap gedeelte zien, die werden beloond met een 8,8. Helaas schrok ze een keer weg in de galop, daardoor bleef er wat spanning en dit kostte punten. Met 80,10 % werd Beau derde. Nog steeds heel goed in zo'n sterk veld. Beide proeven werden bij elkaar opgeteld en daarmee kwam Beau met een gemiddelde score van
80,95 % als winnaar uit de bus. Beste merrie in de Pavo Cup en nu winnaar van de KNHS-Subli Kampioenschap Jonge Dressuurpaarden.
Jennifer Sekreve scoorde juist hoog in de tweede proef met Grand Cru Hoeve’s Brokaat (v.Samba Hit II) en werd nipt tweede met 80,80%. De derde plaats was voor Miranda Rongen met de Sir Donnerhall-hengst Sir Fashion.