Tops en Melchior in onmin over verkoop Air Jordan

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
ThePast03
Berichten: 49845
Geregistreerd: 01-05-03

Tops en Melchior in onmin over verkoop Air Jordan

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-12-11 21:30

http://www.horsetelex.nl / http://www.dehoefslag.nl


De tophengst Air Jordan (v. Argentinus) is verkocht aan een Italiaans consortium, zo meldt de website studforlife. Hij zal vrijdag zijn stal op Stoeterij Zangersheide verlaten en naar Italië vertrekken. Mogelijk dat deze verkoop nog een rechterlijk staartje krijgt, aangezien Jan Tops, die voor 50% eigenaar van de Oldenburgse hengst was, buiten de wil om van mede-eigenaar Léon Melchior en diens vrouw de deal zou hebben gesloten. Air Jordan beëindigde dit jaar zijn sportcarrière met Daniel Deusser en vertrok volgens afspraak naar Stoeterij Zangersheide om volledig voor de dekdienst te worden ingezet. Tops blijkt nu echter de hengst verkocht te hebben aan de Italiaanse broers Bigliardi.

Air Jordan kende zelf een sterke carrière, met ondermeer winst in de Grote Prijzen van Valkenswaard, Deauville en Arezzo (allen in 2008). Tevens behaalde hij een tweede plek in de wereldbekerfinale van Las Vegas 2007. Ook als dekhengst timmert de Argentinus-zoon aan de weg. Verschillende kinderen breken door op internationaal niveau en een aantal van zijn zonen is al goedgekeurd.

krackertje

Berichten: 2762
Geregistreerd: 08-04-06

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-12-11 00:39

Daar mag een rechter zich weer over buigen, het lijkt wel een modetrend.

Samen uit/samen thuis komt in de boeken van sommige mensen niet meer voor en overleg over een levend wezen al helemaal niet, bah.

ceasario

Berichten: 12330
Geregistreerd: 26-10-03

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-12-11 09:48

Melchior is denk ik vergeetachtig wanneer het om 'extra"-afspraken in de wandelgangen gaat..
Dat zagen we ook met Ratina Z waarbij Ludger Beerbaum aanspraken op maakte.
Het antwoord is bekend.

besita
Berichten: 6861
Geregistreerd: 30-05-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-12-11 11:48

hij is ook al op leeftijd .. :D
klinkt wel allemaal heel "raar " ..als ze niet akkoord zijn laten ze hem toch niet vertrekken :? hij staat namelijk op Z