De succesvolle Amerikaanse vierspanrijder Chester Weber won afgelopen weekend de nationale menwedstrijd Katydid in Aiken, South Carolina, met een nieuw samengesteld vierspan. Weber’s nieuwe vierspan waarvan hij zelf twee paarden in eigendom heeft en drie in het bezit zijn van Jane Forbes Clark, was onverslaanbaar in de drie wedstrijdonderdelen.
Weber was tevreden over de prestaties van zijn nieuwe vierspan: “Boris W is een vijfjarige die ik sinds een jaar in training heb. Dit was zijn eerste wedstrijd en ik heb hoge verwachtingen van hem. Hij liep linksvoor in de dressuur en vaardigheid.” “Caletta is een achtjarige Oostenrijkse merrie van Jane Clark en zij heeft in alle onderdelen rechtsachter gelopen. Caletta maakte op de Wereldruiterspelen in 2010 deel uit van het vierspan van Jim Fairclough.”
De 10-jarige volle zus van Caletta, Celina, was het linker achterpaard van Weber in Katydid. “De andere twee zijn Splash van Jane Clark en Boy W, zij vormden mijn voorspan in de marathon,” vertelt Weber.
Chester’s vaste groom Olof Larsson nam met succes deel aan het USEF enkelspankampioenschap in Katydid met Reno W. Het duo reed zijn eerste grote nationale wedstrijd samen en eindigde op de zevende plaats in het 16 deelnemers tellende veld.
Klik hier voor de uitslagen.
Chester en zijn span tijdens de dressuur:
Chester en zijn span tijdens de marathon:
Chester en zijn span tijdens de marathon: