Schockemöhle en Beerbaum fokken de besten

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Ketaki

Berichten: 12031
Geregistreerd: 15-02-05
Woonplaats: dreamland

Schockemöhle en Beerbaum fokken de besten

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-09-11 20:23

bron: horsetelex


In de uitslag van het Bundeschampionat voor zesjarige springpaarden stonden Paul Schockemöhle en Ludger Beerbaum als fokkers op 1 en 2.

Terwijl de rest van stal ver weg in Rio was, racete Henrik von Eckermann vanmiddag in Warendorf als een dolle naar het Duits kampioenschap bij de zesjarige springpaarden. Hij had daarvoor de merrie Toulouse gezadeld, de Toulon-dochter die fokker Paul Schockemöhle op jonge leeftijd al had verkocht en die inmiddels in bezit is van Ludger Beerbaum en Madelein Winter Schulze. De 0 in 41.24 seconden was niet te verbeteren, ook niet door Franz Joseph Dahlmann met het toptalent Comme Il Faut die zijn ongelooflijke springaanleg niet van twee vreemden kreeg. De zoon van Cornet Obolensky en Ratina Z kreeg de speciale Dieter Schulze-prijs voor het paard met de hoogste springwaardering (9,4).

De eveneens geweldig springende Cashew werd derde, gereden door Johannes Ehning, gevolgd door Clarius, de langzame Holsteiner van Henrik von Eckermann, die in de barrage plotseling een snelle Holsteiner werd. Ook de als vijfde geklasseerde Lord Argentinus zorgde onder Thomas Heineking voor twee schitterende rondes.

Lees dinsdag alles over de Bundeschampionate in Het Sportpaard.