Ook Brits en Duits team voor het EK bekend gemaakt

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 115271
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Ook Brits en Duits team voor het EK bekend gemaakt

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-09-11 06:41

http://www.dehoefslag.nl / http://www.horseandhound.co.uk


Afbeelding
Ben Maher en Triple X
foto: http://www.sjoert.com

De van origine Nederlandse bondscoach van de Britten heeft het team voor de Europese Kampioenschappen vrijgegeven. Rob Hoekstra maakte aan Horse and Hound de volgende equipe -inclusief reserve en drie Nederlandse paarden- voor Madrid bekend: Scott Brash met Intertoy Z (v. Interadel Z), Nick Skelton met Carlo (v. Contender), Ben Maher met Triple X III (v. Namelus R), John Whitaker met Peppermill (v. Burggraaf) en Guy Williams met Titus II (v. Lancelot
Een tegenvaller voor Hoekstra is het wegvallen van Maikel Whitaker vanwege een in Rotterdam opgelopen blessure bij zijn toppaard GIG Amai (v. Nonstop). Eerder al viel de geblesseerde Talan (v. Concorde) en daarmee ook Robert Smith af.

Otto Becker liet tijdens CHIO Rotterdam al de namen van zijn vijf EK-kandidaten vallen. Wie er reserve staat bij de EK-favorieten is nog niet bekend. Hij selecteerde Ludger Beerbaum met Gotha (v. Goldfever), Marco K'utscher met Cash (v. Carthago), Marcus Ehning met Plot Blue (Mr. Blue), Janne-Friederike Meyer met Cellagon Lambrasco (v. Libero H) en Carsten-Otto Nagel met Corradina (v. Corrado I).

Eerder werd al het team voor Nederland bekendgemaakt.

besita
Berichten: 6861
Geregistreerd: 30-05-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-09-11 07:58

hmm ik zie geen Belgisch team vermeld maar een Duits team

s0173957

Berichten: 5650
Geregistreerd: 19-06-08

Re: Ook Brits en Duits voor het EK bekend gemaakt

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-09-11 08:12

Kutscher met Cash en niet met Cornet... die vond ik in Rotterdam nochtans subliem springen.

koenborias

Berichten: 942
Geregistreerd: 26-09-10

Re: Ook Brits en Duits team voor het EK bekend gemaakt

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-09-11 20:07

Duitsland heeft echt een sterk team, maar toch maakt Nederland grote kans om in de medailles te vallen, met BMC van Grunsven Simon en Utascha en New Orleans en Verdi ;-)!