
Adelinde & Parzival zojuist in de GP Special.
Foto: FEI EC Dressage 2011 Sjoert
In Rotterdam is zojuist de Grand Prix Special tijdens het EK dressuur verreden. Het venijn zat hem bij deze wedstrijd in de staart. Adelinde Cornelissen reed met Jerich Parzival een geweldige proef. Alles leek te lukken. Tot Adelinde Parzival de diagonaal op reed en aan de serie wissels om de twee passen begon. Helaas was dit niet het onderdeel dat zij daar hadden moeten rijden en kregen zij minpunten vanwege verkeerd rijden in de proef. Adelinde wist zich goed te herpakken en reed de proef met zeer goed resultaat uit. De score voor deze combinatie was uiteindelijk maar liefst 82.113%.
Na Adelinde kwamen nog vier combinaties aan start. Geen van hen wist de score van Adelinde en Parzival te verbeteren. Carl Hester reedt zijn Uthopia naar een tweede plaats. De ruin imponeerde in zijn uitgestrekte draf en de combinatie liet een uitzonderlijke harmonie zien. Helaas gingen de wissels om de pas compleet de mist in. Ook de laatste AClijn was niet vrij van fouten. Dit kostte de combinatie de overwinning. Zij bleven steken op 81.682%.
De derde plaats ging naar Laura Bechtolsheimer met Mistral Hojris. De grote vosruin maakte een wat onrustige indruk en was nog altijd onder de indruk van de baan in Rotterdam. Desondanks wist Laura het brons te bemachtigen.
De beste vijftien combinaties komen morgen aan start bij de Kur op Muziek. Voor Nederland zijn Hans Peter Minderhoud en uiteraard Adelinde Cornelissen gekwalificeerd.
Voor de hele uitslag en het kletstopic, klik hier:
http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1526543
Zie ook:
http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=11&t=1526613

en hij dekt ook!
.