Nederland als tweede van start in Dublin

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
ThePast03
Berichten: 49845
Geregistreerd: 01-05-03

Nederland als tweede van start in Dublin

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-08-11 18:50

Bron: KNHS


In de één na laatste wedstrijd van ditt seizoen in de FEI Nations Cup competitie, die op vrijdag in de Ierse hoofdstad Dublin wordt verreden, heeft Nederland de tweede startpositie geloot."Ik hoop dat we ook dicht in de buurt van deze tweede plaats zullen eindigen, want ik zou het wel eens mooi vinden om als bondscoach van het in deze competitie leidende team in Rotterdam te arriveren", zei Rob Ehrens.

In Rotterdam wordt eind deze maand de achtste en laatste wedstrijd in het kader van de FEI Nations Cup competitie verreden.
Voor Nederland gaat in Dublin Leon Thijssen met Tyson als eerste van start. Piet Raijmakers jr. is met Van Schijndel's Rascin de tweede starter, terwijl Leopold van Asten dit jaar zijn debuut maakt in het team van Rob Ehrens met VDL Groep Santana B. Eurocommerce Seoul sluit met Wout-Jan van der Schans de rij.

In een "Power and Speed" wedstrijd, de tweede kwalificatiewedstrijd voor de Grote Prijs die zondag wordt verreden, eindigde Gert-Jan Bruggink vandaag met Primeval Wings als vierde. Deze wedstrijd werd gewonnen door de Amerikaanse Laura Kraut met de Darco-dochter Dona Evita.

Cequinta
Berichten: 1739
Geregistreerd: 11-03-08

Re: Nederland als tweede van start in Dublin

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-08-11 20:46

Wordt dit ook ergens uitgezonden op tv of live te volgen via de computer? :D

MeMar

Berichten: 739
Geregistreerd: 21-11-05

Re: Nederland als tweede van start in Dublin

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-08-11 07:57

Ik ben erbij vanmiddag :) Ik zal ze goed aanmoedigen ;)

Sabbientje

Berichten: 5039
Geregistreerd: 15-03-04
Woonplaats: Poortugaal

Re: Nederland als tweede van start in Dublin

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-08-11 08:03

Helaas dit keer er niet bij in Ierland.
Ben er wel een aantal keer geweest.

Hoop dat ze het net zo goed doen als Aken :P

Go Nederland!!!!

ArcesStables

Berichten: 865
Geregistreerd: 23-11-04
Woonplaats: Heel (Midden-Limburg)

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-08-11 14:21