Meredith Michaels-Beerbaum heeft woensdag op het CHIO van Aken de Grote Prijs van Europa gewonnen, een van de hoofdnummers van het evenement bij de springruiters. De Duitse met een Amerikaanse achtergrond was de sterkste met haar geroutineerde paard Shutterfly. Haar zwager Ludger Beerbaum eindigde als tweede.
In Aken won Michaels-Beerbaum de rubriek 10 jaar nadat haar man Markus Beerbaum dat deed. Wat haar echter vooral ontroerde was dat ze het succes boekte met het oudste paard onder de 54 deelnemers, de 18-jarige Shutterfly. ,,Ongelooflijk dat het dier dit nog kan'', zei Michaels-Beerbaum kort na de huldiging.
Shutterfly start deze week voor het laatst in Aken, het grootste concours ter wereld. Met het paard won Michaels-Beerbaum onder meer de Europese titel en de finale van de Wereldbeker. ,,Een uitzonderlijk dier'', zei de amazone.
Jeroen Dubbeldam was de beste Nederlander. De olympisch kampioen van 2000 werd met Quality Time achtste. Wegens een tijdfout in de eerste ronde haalde hij net niet de barrage.
Precies wat je zegt pheebs1992, het paard doet altijd alsof het niks is en daarom bewonder ik dit paard zeer. Daarnaast rijdt Meredith ook wel ontzettend netjes ook weer een goede prestatie van haar!
Adil
Berichten: 10746
Geregistreerd: 14-09-05
Woonplaats: Duitsland (Gölenkamp)
Geplaatst: 13-07-11 22:17
Ah, de Beerbaumpjes! Wat zijn ze toch weer goed...
Mooi werk, vond ze (Ludger en Meredith) ook al zo sterk in Portugal (meende ik toch dat dat het was...).
Ha, maar Ludger blijft mijn favoriet, rijdt nog net ietsje mooier vind ik zelf