
Katja tijdens Horse Event 2010
Van 9 tot 11 september staat Bokt alweer voor het vierde jaar met de Boktlounge op Horse Event. Afgelopen jaren hebben we al verschillende Bokkers in de lounge of in één van de pistes in actie gezien. Ook dit jaar willen we jullie weer de gelegenheid geven om op Horse Event niet alleen als bezoeker mee te maken, maar onderdeel van het programma te worden!
Vorig jaar hebben een aantal Bokkers in de lounge een demonstratie gegeven. Zo heeft Ibonn een zadel uit elkaar gesloopt en de verschillen laten zien tussen een goed en een fout zadel en Katja heeft voor een volle lounge gesproken over het effect van verschillende bitten. En na een introductie over SGW en cross in de lounge hebben Lielle en Katja een clinic voor een aantal Bokkers gegeven.
Ook dit jaar zijn we op zoek naar Bokkers die op Horse Event wat willen vertellen, iets kunnen laten zien, of wat willen leren aan andere Bokkers. We denken hierbij vooral aan een ‘show ‘n tell’ demonstratie in de Boktlounge zelf: dus niet alleen vertellen over bijvoorbeeld jouw tak van sport, trainingsmethode, leuke/vreemde paardenhobby of iets totaal anders, maar ook zorgen dat je de bezoekers wat kunt laten zien of voelen.
Lijkt het je leuk om zoiets op Horse Event te doen, of wil je meer informatie, kun je mailen naar he2011@bokt.nl. Ook als je zelf geen interesse heb, maar iemand weet die wij zouden moeten vragen, kun je ons een mailtje met jou suggestie sturen.
En ga je als bezoeker naar Horse Event, vergeet dan niet je kaarten te bestellen met 20% korting.

