Springhengst Adorado moet door blessure maanden op rust

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 115271
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Springhengst Adorado moet door blessure maanden op rust

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 30-06-11 10:47

www.horsetelex.nl


De blessure waarmee Breemeersen Adorado in Drammen jammerlijk uitviel trekt een streep door de opmars van de knap presterende schimmelhengst. Maandag toonde een MRI-scan een scheurtje in het hoefbeen rechtsvoor aan. De hengst gaat op rust, maar blijft beschikbaar voor de fokkerij.

Voorzichtigheidshalve geven de gebroeders Brondeel Adorado twee à drie maanden rust. Jozef Brondeel vindt het sneu. "Het is absoluut door een ongeluk ontstaan en veroorzaakt door een flinke klap. Hoe weten we niet, zeker niet tijdens het rijden. Het letsel is miniem en kan perfect genezen. Het scheurtje zit achteraan het hoefbeen, ver van een gewricht. We nemen geen risico's en verkiezen de hengst twee maand niet extra te belasten. Lichte beweging dat wel."

"Jammer, de plannen om deze zomer verder te presteren kunnen we vergeten. Een goed resultaat in Drammen gaf uitzicht op deelname in de Super League manche van Falsterbo. Nu wordt het rusten en daarna weer opbouwen. Ondertussen kan de hengst wel ingezet worden in de fokkerij. Hij staat nu permanent op het dekstation. Hopelijk kunnen de fokkers daarmee hun voordeel doen," aldus Jozef Brondeel.

Feria

Berichten: 3367
Geregistreerd: 05-04-05
Woonplaats: België

Re: Springhengst Adorado moet door blessure maanden op rust

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-06-11 12:23

Wat zonde! Is echt een prachtige hengst en wat een vermogen! We hadden het er onlangs nog over, dat we over enkele jaren onze merrie nog eens gingen laten dekken en dat hij wel een goede partij zou zijn.
Ik hoop dat ie goed herstelt en niet hervalt!

petraaken

Berichten: 44604
Geregistreerd: 17-07-03
Woonplaats: Zedelgem (België) provincie West-Vlaanderen

Re: Springhengst Adorado moet door blessure maanden op rust

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-06-11 13:17

Damn ze waren nu juist zo goed bezig.

Biertabje
Berichten: 9637
Geregistreerd: 26-01-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-06-11 13:59

zonde, maar met een beetje goede begeleiding en wat geduld komt het goed! die van mij moest een half jaar in het gips(ook scheur in het hoefbeen,waarschijnlijk door het slaan tegen de boxdeur) maar loopt nu weer internationaal(eventing)

ChocooPrins

Berichten: 1564
Geregistreerd: 08-05-07
Woonplaats: België

Re: Springhengst Adorado moet door blessure maanden op rust

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-06-11 20:06

Oeeh, wat jammer. Veel sterkte aan adorado en famillie Brondeel

XXOOXX

Berichten: 138
Geregistreerd: 17-03-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-07-11 10:47

jammer