www.horsetelex.nl
In Oirschot worden deze week op twee doordeweekse dagen subtopwedstrijden dressuur gehouden. Gisteren won Theo Hanzon met zijn Krack C-afstammeling Spargo de Grand Prix.
Hanzon en Spargo noteerden een superscore van 71,60%. Arjen Teeuwissen was terug van een lange tijd weggeweest op Grand Prix-niveau en werd tweede met zijn Gribaldi-zoon Rivaldi T (66,70%), voor Ester Scholte Albers met Nasty Boy die 65,85% scoorde.
In de Intemédiaire II werden veel startbewijzen voor de Grand Prix verdiend. Winst was er voor Patrick van der Meer met zijn oud-wereldkampioen jonge paarden Uzzo (Lancet x Indoctro) met 69,61%. Laurens van Lieren werd tweede met President's Don de Roo (64,47%). Diederik van Silfhout sloot met de Gribaldi-merrie Ruby waar hij eerder Europees kampioen bij de jeugd mee was nipt aan met 64,34% en behaalde met Sandro's Succes slechts een fractie minder met 64,21%. Ook Chantal van Hulten behaalde met haar karakterpaard Concres Selmer (v.Houston) haar Grand Prix-brevet met 60,51%.