De gemeente heeft er nog een jaartje over geslapen, maar Team Nijhof mag alsnog slaapvertrekken realiseren in de directe nabijheid van de paarden.
Vorig jaar klonk er nog een ferm ‘nee’ vanuit het gemeentehuis. Slapen in de directe nabijheid van de paarden was er voor de grooms van Team Nijhof niet bij. De illegale slaapplaatsen boven het laboratorium van het Geesterens paardenbedrijf moesten verdwijnen.
Nijhof diende in oktober 2010 een nieuwe aanvraag in. Belangrijkste reden is dat het een erkend leerbedrijf is geworden. Om de stagiaires zoveel mogelijk te leren, moeten ze continu op het bedrijf zijn en daarvoor moeten voorzieningen worden getroffen. Bovendien werd verwezen naar soortgelijke bedrijven, waar wel extra slaapplekken of studio’s naast bedrijfswoningen zijn toegestaan. Al met al reden genoeg voor B en W van Berkelland om terug te komen op de eerdere afwijzing.
Ja en ook voor de grooms, want illegaal boven een lab , klink niet erg uitnodigend.
tassie
Berichten: 2856
Geregistreerd: 13-10-05
Woonplaats: Zutphen
Geplaatst: 28-01-11 10:48
ook mijn eerste gedachten slaapplekken op het terrein heeft zoveel voordelen, voor de grooms en stagaires, maar ook voor de eigenaar, als er iets gebeurt zijn er dan ook midden in de nacht meer mensen op stal om te helpen inplaats van dat ze van huis moeten komen