http://www.zangersheide.com
Z-France, de franse tak van Studbook Zangersheide, hield haar Algemene Bestuursvergadering op zaterdag 22 januari 2011 in Deauville. 4 Jaar na haar oprichting op 25 januari 2007, is Z-France een sterke en solide vereniging; dit alles dankzij haar leden, maar ook dankzij de 1000 veulens welke ondertussen al geregistreerd werden bij Studbook Zangersheide via Haras Nationaux.
Z-France wil graag de IFCE bedanken voor de prettige samenwerking en voornamelijk de SIRE welke zorg dragen voor de opname van de veulens en de paspoorten.In een hartelijke sfeer hebben de fokkers deelgenomen aan deze algemene vergadering waarvan een van de belangrijkste agendapunten was de verkiezing van een aantal nieuwe bestuursleden. Leon Melchior, Xavier Marie en Leon De Backer waren op het einde van hun bestuursmandaat gekomen en konden ingevolge de statuten van Z-France niet herverkozen worden.
De door de leden, bij unanimiteit nieuw verkozen bestuursleden zijn mevrouw Henriette Evain-van Riemsdijk, de heer H. Cooreman en de heer Xavier Leredde. Onder luid applaus werd de heer Melchior benoemd tot ere-lid van het bestuur van Z-france. De vergadering ging verder met vruchtbare en gepassioneerde debatten.
Samenstelling nieuw bestuur Z-france:
Mevrouw J.A. Melchior (president)
De heer J.J. Vandenberghe (vicepresident en secretaris)
De heer H. Cooreman (penningmeester)
Mevrouw S. Léger (directeur)
Mevrouw H. Evain (lid)
De heer X. Leredde (lid)