Belangrijk contract tussen de NDR en de Franse drafbond

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 115272
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Belangrijk contract tussen de NDR en de Franse drafbond

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-01-11 11:51

www.dehoefslag.nl


De Franse drafsport wordt in ons land door de drafsportliefhebbers aandachtig gevolgd. Een nieuw samenwerkingsverband tussen de twee landen zal de belangstelling voor de Franse dravers verder doen aan­wakkeren. In Wolvega werd onlangs een contract getekend tussen de NDR en de Franse bond.

De overeenkomst behelst sponsoring van koersen voor Frans gefokte paarden, maar ook de organisatie van koersen waarop in Frankrijk gewed kan worden. Er worden dit jaar elf meetings gehouden, waarvoor de geheel gerenoveerde drafbaan in Wolvega bij uitstek geschikt is. Omdat van het massale spel van de paardengekke Franse spelers een percentage wordt afgedragen, kan deze overeenkomst de reddingsboei van de noodlijdende sporttak worden. Per koersmeeting wordt bijna een ton aan afdracht overgemaakt.

De zogeheten Equidia-meetings worden tot april 2011 in Wolvega op de vaste vrijdagavond verreden.

speer
Berichten: 7
Geregistreerd: 18-03-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-01-11 13:13

Nou Afwachten,duimen en kijken of het gaat lopen...........

ieleoor

Berichten: 563
Geregistreerd: 30-07-06
Woonplaats: ergens in de kop van noord-holland

Re: Belangrijk contract tussen de NDR en de Franse drafbond

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-01-11 15:09

Volgens mij is het al goed aan het lopen,super!!

Peetje

Berichten: 693
Geregistreerd: 13-10-02
Woonplaats: Nieuw Vennep

Re: Belangrijk contract tussen de NDR en de Franse drafbond

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-01-11 19:21

Het loopt inderdaad al en als een trein! Prachtige koersavonden met mooie omzetten. De Fransen vinden de Nederlandse koersen geweldig. En wij Nederlandsers zijn inmiddels gek op de Franse wedders... ;)

Susyb
Berichten: 3385
Geregistreerd: 22-01-09

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-01-11 22:36

Viva la France :) eerst maar de koersen hier in nederland volgen en dan tegen de tijd dat in frankrijk het koersseizoen begint die kant weer op :') beter kan niet

daffie1986
Berichten: 4325
Geregistreerd: 26-04-05
Woonplaats: Southland, Nieuw-Zeeland

Re: Belangrijk contract tussen de NDR en de Franse drafbond

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-01-11 12:41

dus wolvega ontvang maar liefst 1.100.000 in totaal voor de meetings? Dat zal wolvega inderdaad wel eens kunnen redden. Goed idee, Zouden ze dat op duindigt ook niet voor de rensport kunnen bedenken? Of zoiets maar dan voor alle 3 de banen, zodat alle banen behouden blijven?