http://www.knhs.nl
In de tweede wedstrijd van de KNHS-Imperial Riding Cup 2010/2011 op zondag 16 januari, sleepte de twaalfjarige Febe van Zwambagt (Bergharen) met haar pony Prince Z (v. Make My Day) een mooie overwinning in de wacht. Door slechts een klein verschil gevolgd door Sanne Gilbers met Daylight (v. Fs Don't Worry) en Michelle de Jonge met Hagelkruis Valentijn (v. Leuns Veld's Lord) die de tweede en derde plek in beslag namen.
De eerste deelnemers waren afgelopen zondag al vroeg in Emmeloord te vinden. In totaal gingen 37 combinaties van start. Bondscoach Tineke Bartels is tevreden over de uitslag; "de verwachtingen voor de kaderleden lagen hoog en zij hebben hier laten zien dat ze ook nu weer goed konden presteren. Het is natuurlijk ook fantastisch dat de jonge amazone Febe van Zwambagt hier een uitstekend resultaat heeft neergezet."
De beste 16 combinaties verdienen met hun prestatie punten waarmee zij kans maken op een plekje in de finale. In de tussenstand is de stand na twee competitiewedstrijden terug te vinden. De volgende competitiewedstrijd vindt plaats in Uden op zaterdag 5 februari.
Kalender KNHS-Imperial Riding Cup 2010/2011
Zaterdag 5 februari 2011, Manege Olympic in Uden
Zondag 6 maart 2011, Ruitersportcentrum De Kroo in Nieuw en St. Joosland
Zaterdag 9 april 2011 Sunrise Stables in Assen
Zaterdag 28 mei 2011, Paardensportcentrum Gert van den Hoorn in Kootwijk
Laatst bijgewerkt door Sammie op 18-01-11 12:38, in het totaal 1 keer bewerkt
Reden: aangepast (wp verwijderd)